fonradar

Meslek Hukuku Yeterlilik

Arkadaşlar merhaba , meslek hukuku konusunda fikrinize ihtiyacım var. Sınava bu 3. Girişim olacak ilk girişimde 6 dersi verdim ama bu meslek hukuku illetini veremiyorum Önerebileceğiniz kaynak var mı kanun çok geniş ve uzun detaylar da çok o yüzden başka kaynak var mı Yardımcı olur musunuz

özelden adresinizi verirseniz size des notu gönderebilirim en zorlarını vermişsiniz bu dersi bırakmışsınzı ansıl becerdiniz :)

**** yayınlarının meslek hukuku kitabını öneririm. Ayrıca cevabı kendiniz yorumlamanız yerine bilgi verirseniz ona göre puan verdikleri kanaatindeyin

Arkadaşlar merhaba , meslek hukuku konusunda fikrinize ihtiyacım var. Sınava bu 3. Girişim olacak ilk girişimde 6 dersi verdim ama bu meslek hukuku illetini veremiyorum Önerebileceğiniz kaynak var mı kanun çok geniş ve uzun detaylar da çok o yüzden başka kaynak var mı Yardımcı olur musunuz

sayın Dyg90 mesajınızı forumda geç okudum. 2017/3.dönem sınavı da geçti malum. ama eğer isterseniz Ankara SMMMO kursunda dağıtılmış olan meslek hukuk ders notlarının kısa ve öz bir şekilde hazırlanan özetini mail atabilirim. en kısa zamanda bitirmeniz dileğiyle.