fonradar

Meslek Hukukundan Kalanlar Buraya Lütfen

Arkadaşlar Merhaba
meslek hukukundan ve vergi hukukundan tahmınleri tüyoları olan varsa yazabilirlermi acaba?meslek mağdurlarını ve vergıye gırecekleri lütfen ıhmal etmeyın!..bizleri bu meslek ve vergıden kurtarın yapacağınız tahmin ve tüyolarla!..
teşekkür ederim
saygılarımla

ASMMMO meslek deneme sınavı soruları ;
1)Oda ve birlik organlarının denetimi hakkında bilgi veriniz
2)SMMM çalışma usul ve esasları hakkında yönetmelik hükümlerine göre sorumluluk hakkında bilgi veriniz
3) Etik ilkelere göre temel etik ilkeler sayarak açıklayınız
4) haksız rekabet ve reklam yasağı yönetmeliğine göre reklam yoluyla haksız rekabet hakkında bilgi veriniz

Facebook 'ta bir grupta bunu paylaşmışlar

çoğu arkadaşımız gibi belgeyi aldığımızda hayatımızda çok fazla şey değişmeyecek ama belgeye alana kadar hayatımıza kattığı olumsuz etki ölçülemez.

çoğu arkadaşımız gibi belgeyi aldığımızda hayatımızda çok fazla şey değişmeyecek ama belgeye alana kadar hayatımıza kattığı olumsuz etki ölçülemez.

İnanın belki bu belgeyi hiç kullanamıcam ama bu yola girdim bir kere. Sırf bu sınava hazırlanmak için tüm hayattan ilgimi kestim. Yalnızca çöp atmaya çıkıyorum dışarı. Misafir gelmek istiyor , sınavım var gelmeyin diyorum.
Geçen hafta arabamız kapının önünden çalındı. İlk aklıma gelen sınav yerine nasıl gideceğim oldu :S bu kadar psikopatlaştım yani.

çoğumuz sizin gibiyiz maalesef.Geçmiş olsun arabınızın çalınması talihsizlik olmuş.ama olaya iyi yönden bakarsak sıvava gelirken halkın içine karışacaksınız.bu güzel birşey aslında :)