Mobilya Mağazasında ki Kredi Kartı Sorunları Hk.

[/size][/font][/font]

Mrb Üstadlar,
Konuyu Doğru yere açtığımdan emin değilim ama en uygun yer olarak burayı gördüm.

Şu anda ki benim sorunum yeni işe başlayacak olan Mobilya Mağazası ile ilgili, Bildiğiniz üzere mobilya mağazalarında Kredi Kartı ile satış oluyor ve bunun karşılığında fatura kesmemiz gerekiyor.

Örneğin; 01 / 06 tarihinde Kredi Kartı ile Mobilya Sattık ama ürünleri alan kişiler 01 / 08 tarihinde istiyorlar benden mobilyaları, şimdik benim faturayı 01 / 06'da kesmem gerekli ama ürünün garantisi 01 / 08'de başlayacak ft.'yı da benim 01 / 06'da yani Kredi Kartın'dan satış yaptığım tarihte kesmem gerekiyor, bunun karşılığında bu ürünü alan kişiye gönderirken, Sevk İrsaliyesi düzenleyeceğim bu belge'ye sevk tarihini gittiği tarihte yazacam ama yeniden faturalandırma nasıl olacak daha önce faturasını kesmiştim. İyiye kafam karıştı bu konu ile ilgili.

Tam olarak anlatamadım herhalde ama en azından bi cevap vereceğini tahmin ediyorum teşekkürler

Ynt: Mobilya Mağazasında ki Kredi Kartı Sorunları Hk.

Faturayı kestikten sonra ürünü sevk etmeniz için belli bir tarih yok. Sevk irsaliyesine kestiğiniz fatura bilgileriniz yazacaksınız.

Ynt: Mobilya Mağazasında ki Kredi Kartı Sorunları Hk.

aknsbs ' Alıntı:
Faturayı kestikten sonra ürünü sevk etmeniz için belli bir tarih yok. Sevk irsaliyesine kestiğiniz fatura bilgileriniz yazacaksınız.
[color=redAnladım Tşk.ler Üstadım, Peki Fatura'nın herhangi bi boş yerine NOT olarak bu ürünün garantisi .. / .. / .... tarihte başlayacaktır gibi bi not düşmenin vede sevk irsaliyesinde ki tarih, fatura tarihinden çok ileri olacaktır, Aynı keza irsaliye'de Fatura Tarihi ve No'su bölümüne geçmişte kesmiş olduğumuz fatura bilgilerini yazacağız bi sorun olmayacaktır. Anladığım kadarı ile... ][/color]