Muhasebe Bilen Ofis Elemanı Aranıyor

Merhaba,

İzmir Alsancak ta yer alan muhasebe-denetim ofisine tekdüzen muhasebe sistemini bilen, SGK mevzuatını bilen ve sekreterlik yapabilecek, word excel kullanabilecek çalışan aranmaktadır.

İlgilenenlerin cv lerini göndermelerini, yada sormak istediklerini mail olarak sormalarını rica ediyoruz.

Bilgi düzeyine göre maaş belirlenecektir.

[email protected]

İyi çalışmalar.

Ynt: Muhasebe Bilen Ofis Elemanı Aranıyor

ofis elamanı hemde muhasebe bilecek

cümle düşük olmuş biraz

sekreter mi arıyorsunuz ? yoksa muhasebe bilen eleman mı?
hem muhasebe bilsin hem de sekreter olsun iki kişi istihdam edeceğimize tek kişiye asgari ücret veririz ,işi bitiririz mantığı!!!!!

Muhasebe ve muhasebe elemanına verilen değer düşündürücü...

Ücret kısmına takılmıyorum ben..Sonuçta bu devletin ayıbı..

Kaldıki arkadaş.. bilgi düzeyine göre maaş belirlenecektir demiş..

Bu ne şiddet..?

Şimdi böyle yorumlar geliyor ama eminim şimdiden en az 10 tane cv gitmiştir. Hatayı başka yerlerde aramamız gerekir sanki. Hatta ilk mesajı yazan kişiyi bu zamanda istihdam sağladığı için tebrik etmek gerekir.

Bir iş ilanı bile bazen herşeyi ortaya koyabiliyor.Kumaş bu istediğimiz gibi biçelim çıkacak libas maalesef belli.

rooniin ' Alıntı:
Şimdi böyle yorumlar geliyor ama eminim şimdiden en az 10 tane cv gitmiştir. Hatayı başka yerlerde aramamız gerekir sanki. Hatta ilk mesajı yazan kişiyi bu zamanda istihdam sağladığı için tebrik etmek gerekir.

geniş görüş bu olsa gerek

Yanlışı yanlış yerde aramayalım. İşsiz sayısı belli. İhtiyaç duyulan personel sayısı da belli. Coğrafi keşifleri kaçırmayacaktır, çok yanlış olmuş çok. Aynı büyük aile şirketlerinin cep telefonu pazarında yaşadıkları pişmanlık gibi.

muhasebe yaparken hadi telefonlara falan bakılır, onun takibi yapılır, bir nevi sekreterlik onu anlarımda..
ben bir gazetenin insan kaynakları ilanında şunu görmüştüm,
Firma, endüstri mühendisi elemanı alınacaktır ilanı veriyor, ama ilanda pozisyon tanımında; muhasebe bilgisine sahip, mevzuata hakim gibi özellikler sıralamışlar.. Ne alaka diyorum?
Hadi bir ithalat-ihracat ilanı olsa anlarım, derimki az-çok muhasebe bilgisi bilmeli işe alınacak personel,
ama endüstri mühendisinin muhasebe bilmesi ne anlama geliyor?

onun için sekreterlik, şu yada bu yapılabilinir? genelde bu tür istihdam edilen personel kayıt tutma amacı ile bürodaki faaliyete dahil ediliyorlar. Onun üzerinde pek durmamak gerek..

İşin ilginci, o endüstri mühendisliği ilanında yatıyor.. Firmaların olaya nasıl baktığı anlaşılıyor

İrem hanım;

Muhasebe programı yazılımı yapan şirketler de,ERP ve MRP gibi kapsamlı bir yazılım için endüstri mühendisleri görev yapar.Bunlar hem yazılımcı hemde uygulayıcıdır.Hesap planı,kdv oranları,vergi oranları sisteme tanımlama yapabilmeleri için önemlidir ve bilmek zorundalar.

Kısacası sizin görmüş olduğunuz ilan normaldir.

Merhaba,

Henüz elimize ulaşan hiçbir başvuru veya soru bulunmamaktadır.

Hatırlatma için tekrar mesaj göndermek istedim.

İyi çalışmalar herkese...

iskariyer ' Alıntı:
Merhaba,

Henüz elimize ulaşan hiçbir başvuru veya soru bulunmamaktadır.

Hatırlatma için tekrar mesaj göndermek istedim.

İyi çalışmalar herkese.

Bu ilanı güvenilirlik açısından kariyer sitelerinde yayınlamanız daha doğru olmaz mıydı?
Bu ilan için değil ama,
Büyüme potansiyeli içinde'denetim kısmında 'artı bir kadrolaşmaya gidecek misiniz? O zaman size maille sorularım olabilirdi.

Merhaba,

Şirket 1-2 hafta içinde kurulacağı için kariyer sitelerine ilan bırakamıyoruz. Tabii ki güvenilirlik açısından dediğiniz çok doğru.
İlerisi için denetim kısmında ayrı bir kadrolaşma kesinlikle olacaktır. Şuan zaten denetim kökenli bir firma kurulmaya çalışılıyor. Bu konuda ki sorularınızı da mail ile sorabilirsiniz.

İlginiz için teşekkürler, iyi çalışmalar.