fonradar

Muhasebe Programları

herkese iyi çalışmalar
alomaliyenin yada luca muhasebe programları ile ilgili bilgisi olan varmı almayı düşünüyorum karar veremedim yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

arama yapmanızı öneririm muhasebe programları ve luca hakkında açılmış yararlı başlıklar var

luca programında demirbaşların giriş ve çıkışlarını yapabiliyormuyuz 3 aylık dönemlerde listeleri verebiliyormu ecxel'e aktarma imkanı veriyormu
mevzuatta içinde yer alıyordu bu aktif durumdamı?

Luca programını kullanmadım fakat edindiğim bilgiler dahilinde

- Windows tabanlı ve İnternet ortamında çalışılan bir program olduğunu,

- Pc ve internetin bulunduğu her ortamda yanlızca şifrenizi girerek kullanabileceğiniz bir program olduğunu,

- Windows tabanlı olsuğundan tüm raporlama sistemlerinin gerek excel gerekse word programlarına aktarabileceğini,

- İnternet tabalı olması nedeni ile birçok avantajı yanında yine bir o kadarda dezavantajlarınında olabileceğini unutmayınız...

Yanlışım var ise lütfen düzeltiniz...

Saygılar...

yasemin hanım dikkatine...

size kullanmakta olduğum muhasebe programını tavsiye edebilirim.gayet sağlıklı.ben memnunum.konu ile ilgili verebileceğim adres:
www.

orka güzel bir program fakat sorunları çok. neredeyse her hafta güncellemek zorunda kalabiliryorsunuz. dizüstü bilgisayara yükleyemiyorsunuz.sadece büro sınırlarında kullanmak zorundasınız. biz orka kullanıcısıyız ve bırakmayı düşünüyoruz. LUCA yı tercih edeceğiz.