Müştereken Yetkiliye Sınırlı Yetki Verilmesi Mümkün müdür ?

Merhabalar,
Şu an hali hazırda münferiden tek müdürü olan bir şirketimiz var.
Dİğer ortağı da müdür olarak atayacağız ve ikisini de müştereken yapacağız.
Müştereken müdürlerden birine sınırlı yetki vermek mümkün müdür?
Teşekkür ederim.

Merhaba
Yalnız şöyle bir durum var.Eğer müdürlük kararında her iki ortağa birden tüm konularda ve sınırsız olarak MÜŞTEREK yetki verecekseniz burada artık sınırlı yetkilendirmeden bahsetmek mümkün olmaz.Kurul kararını alırken önce her iki ortağı münferiden yetkilendirmek,akabinde iç yönergeye atfen belirttiğiniz konularda da müştereken yetki vermeniz daha doğru bir karar şekli olacaktır diye düşünüyorum.

Merhaba
Yalnız şöyle bir durum var.Eğer müdürlük kararında her iki ortağa birden tüm konularda ve sınırsız olarak MÜŞTEREK yetki verecekseniz burada artık sınırlı yetkilendirmeden bahsetmek mümkün olmaz.Kurul kararını alırken önce her iki ortağı münferiden yetkilendirmek,akabinde iç yönergeye atfen belirttiğiniz konularda da müştereken yetki vermeniz daha doğru bir karar şekli olacaktır diye düşünüyorum.
Üstadım merhaba, cevabınız için teşekkür ederim.
Şirket ortaklarından biri yabancı olduğu için arada bir yanlış anlaşılma olmuş.
Evet iki müdür müştereken imza atacaklar fakat, müdürlerden biri bazen yurtdışına çıktığı için diğer Türk müdürün bazı gündelik ve basit şeylere imza atmasını istiyorlar.
Bu mümkün olabilir mi? Ben farklı Ticaret Sicil Müdürlüklerini arayıp soracağım, onların paylaştıklarını burada da paylaşırım.
Teşekkürler