Not Mağdurları buraya

Arkadaşlar bende 7 dersimin 6 sından 70 üzeri bekliyordum.Hatta tesmerin yayınladıgı cevaplar ve benim verdigim cevapları karşılaştırdım hepsi dogru hepsi cevap anahtarıyla birebir fakat gelen sonuç acaba kagıdım mı karıştı diye düşündürdü. çünkü 6 tanesinden kalmışım 1 indende 50 ile geçirmişler .kaç gündür içim içimi yiyiyor bu nasıl bir kagıt okumak nasıl degerlendirme olamaz böyle bişeyben hakkımı istiyorum alsınlar kagıdımı konusunda uzman kişilere okutsunlar alacagım notlar yüzdeyüz eminim 70 in altı degil. bizimle dalga geçiyorlar hele analiz herkesin oldugu gibi benimkide 40 bu ilginç bu gidişe artık dur demek ve hakkımızı aramak için bu konuyu açtım. benim fikrim ve yapacagım sayın cumhurbaşkanımıza mail yoluyla derdimizi anlatmak. herkes mail mesaj atarsa ilgilenir bu komisyonda insanların gururu zamanı ve şerefiyle oynayamaz çünkü insanı enayi yerine koyamaz. sizden ricam sayın cumhurbaşkanımıza mail yoluyla konuyu anlatabilmek için mail atmanız ne kadar çok aynı konu üzerinde mail giderse ilgilenecegini düşünüyorum.Gerekirse toplanalım bi randevu isteyip yüzyüze anlatalım herkes hakkını arasın buraya yazarak sonuç alamayız.

Ynt: Not Mağdurları buraya

Bunun şikayeti Abdullah Güle değil.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek olmalıdır.Komisyonu Ve türmobun yaptığı her iş Maliye Bakanlığının onayı alınıyor.

İlk Başta Türmob yönetim kuruluna sonra tesmer yönetim kurulundakilere mail atalım derim ben.

Tabi maliye bakanı daha mantıklı ben en üst makama şikayet edelim tarzında yazdım fakat görüyorum meslektaşlarımız hakkını aramakta zayıf anca forumlarda ahlanıp vahlanıyor. Sen sesini çıkarmazsan hakkını yerler ben hakkımı arayacagım. Diger arkadaşlar sınavlara girsinler yine yarıyarıya not alıp forumlara hakkımı yediler tüh ah vah yazsınlar, yıllarca biz bir birlik olamadıgımız için hep hakkımızı yiyiyorlar.Ben hakkımı önce maliye bakanlıgında sonra nere var ise orda arayacagım. Eminhakkım olan notlar degil aldıgım notlar elbet bu komisyonda basma kalıp kagıtlara göz atan kafasına göre not veren erişilmez üyelere üst makamlardan bir fırça gelecek onlarda hakkıyla okumayı ögrenecek inşallah.Saygılarımla arkadaşlar

stajertolga ' Alıntı:
Tabi maliye bakanı daha mantıklı ben en üst makama şikayet edelim tarzında yazdım fakat görüyorum meslektaşlarımız hakkını aramakta zayıf anca forumlarda ahlanıp vahlanıyor. Sen sesini çıkarmazsan hakkını yerler ben hakkımı arayacagım. Diger arkadaşlar sınavlara girsinler yine yarıyarıya not alıp forumlara hakkımı yediler tüh ah vah yazsınlar, yıllarca biz bir birlik olamadıgımız için hep hakkımızı yiyiyorlar.Ben hakkımı önce maliye bakanlıgında sonra nere var ise orda arayacagım. Eminhakkım olan notlar degil aldıgım notlar elbet bu komisyonda basma kalıp kagıtlara göz atan kafasına göre not veren erişilmez üyelere üst makamlardan bir fırça gelecek onlarda hakkıyla okumayı ögrenecek inşallah.Saygılarımla arkadaşlar

kaçıncı girişinizdi bilmiyorum ama böyle sacma notlar vere vere insanların dosyasını yaktılar. tek dersten bekliyorum bende ve bu haksızlık için imza kampanyası başlatıldı. bence sizlerde geç olmadan kampanyaya destek olun ve gerekli yerleri bilgilndirin. "smmm sınav yönetmeliği için imza kampanyas"ı yazıp googledan arattırıp ulaşabilirsiniz dileçeye.

ikinci girişim ama iki yıl boyuncada sabahlara kadar çalıştım sınavdan çıktıgım zamanda o kadar mutluydum ki bu kadar emege değdi dedim bi daha sınava girmem dedim sonuçlar beni çok mutlu edecek 80 leri görünce dedim sonuçları görünce yıkıldım ama ne yıkılma derslere çalışıyorum ama şunuda biliyorum geçirmeyecekler yine 100 lük kagıt da versem çünkü şunu anladım bunların derdi paraaaaa hak korkusu yok emeğemi yanacaksın zamana mı 80 lik kagıtlarına mı hiç güvenim yok hiç şimdi sadece itirazlardan toplanan paraları kafadan hesaplayın arkadaşlar ben sadece 100 tl yatırdım sonuçlar değişmeyecek biliyorum umudumda yok sadece tepki olsun diye itiraz ettim bide ders başına yatıracagımız paraaaaaaaaları düşünün lanet olsun hakkımı yiyenlere hakkım haram olsun diyorum.çünkü bıraktıkları adam başı prim mi alıyorlar diye düşünüyorum haklı olarak bu duruma biran önce sayın maliye bakanımız mehmet şimşek in dur demesini bekliyorum sabırla ..

merhaba stajertolga güzel yazmışın mart sınavında dosyasını yakan çok komik puanlarla kalan biri olarak kendime saygımdan hiç birumudum olmadığı halde itiraz ettim itirazdan zaten bir beklentim yok bundan sonra yapılacak şey dava açmadır.bu süreyi takip edeceğeceğiz. bende bu konuda sana katılıyorum nereye gidersek herkes ah vah sızlanıp duruyor ama tepki hak arama yok çok afedersiniz ama biz tavuk olmak istedikçe yolan çok olacaktır.hakkınızı arayın arayınki kale alınalım.bu arada ilk girdiğim sınavda sizin durumunuzu yaşamıştım dilerim ilk ve son kötü sınavınız olur.herkese allah kolaylık versin...