fonradar

Ofis Tabelamız Ne Renk Olursa Dikkat Çeker ?

• Konbuyu başlatan stajeriz
  • Başlangıç tarihi

Ofis tabelamız ne renk olursa dikkat çeker ?

• Beyaz zemin üstüne Mavi yazılı.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Mavi zemin üstüne Beyaz yazılı.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Ofis Tabelamız Ne Renk Olursa Dikkat Çeker ?

Sn satajeriz bu konu zaten zevk ve renk tartışması herkesin farklı şeyler söylemesi o kadar doğal ki. 20 kişi 20 farklı renk kombinasyonu sayabilir inanın. Yani oylama yapmak bile yersiz. Bence bu konuyu açmak zaten bilerek lades demek. Bence sürekli cevap yazarak konuyu üst saflara taşımayın. Kızılacak bir durum yok. Genel bir kanı çıkması mümkün değil, verilecek oylar doğrultusunda tabela renginizi belirlemek gibi bir düşünceniz de olmasa gerek. O zaman problem yok. Burda kapansın bence bu konu.

Ynt: Ofis Tabelamız Ne Renk Olursa Dikkat Çeker ?

Tamam konu kapansın ama senin cevabınla kapanmasın. yirmi renk var olabilir, yirmi tirilyon renkte olabilir, herkesin sonsuz sayıda farklı zevkide olabilir. Ama anlamadığınız, benimde anlayın diye ısrar ettiğim mevzu ben size özel renk zevklerinizi beğenilerinizi sormuyorum. iki seçenekten hangisi daha güzeldir. bir cümle. bu kadar basit. ikisinden birini seç bırak. banane sizin özel zevk renklerinizden. a mı b mi. dünyanın neresinde olursan ol, o ülkenin dilinide bilme, ikisinden birini seç desen seçerler. bundan basit ne var.
Benim sinirime hak veren yokmu bu forumda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...