Önemli - "Muhasebe Denetimi Sınavı" / İzmir Tesmer'in Bilgi Maili !

tktvlkn

Katkı Sunan Üye
Değerli arkadaşlar,

İzmir Tesmer'in az önce attığı mailde yer alan kısım aşağıdaki gibidir. Anlaşılan baskılarımız sonuç verecektir.

"...
2.) 30 Kasım 2013 - 01 Aralık 2013 tarihlerinde yapılan SMMM Yeterlik sınavlarında “Muhasebe Denetimi” sınavında sorulan sorulara ilişkin olarak bazı stajyerlerimizin Tesmer İzmir Şubemize yazılı şikayetleri ulaşmıştır. Adaylarımız tarafından bizlere ulaştırılan yazılı müracaatlar neticesinde oluşacak mağduriyetin giderilmesi için Türmob’a yazılı olarak iletilmiş olup Türmob’dan gelen cevap doğrultusunda sizlere bilgi verilecektir.
..."

gercekten ınsanların yeterlılıgını test edecek bır sınav sıstemı olmadıgı surece bu tur sıkıntılar ılerleyen yıllarda da yasanacaktır. ınsallah kımsenın magdur olmayacagı bır sonuc cıkar ve herkes harcadıgı emegın karsılıgı alır...

Izmir tesmere helal olsun bu arada yine tesmeri aradım hiç bir gelişme olmadığını bilmiyorum sizlerin dilekçenizi faxladığınız numarayı ama bu numarayı verdi ben bide numaraya fax geççtim numaraya farklıysa bu numarayada dilekçenizi faxlayın olurmu 0312 475 53 14

İzmir can'dır..
Her olayda olduğu gibi bu konuda da Duyarsız kalmamışlar helal olsun..
İstanbuldan ise hala ses yok..

Bende izmir odasını tebrik ediyorum.Kendim adına onların bu duyarlı davranışlarından dolayıda çok mutluyum.İstamnul odasından halen ses yok delirmek üzereyim