Özel SMMM Sınavı Vergi Hukuku Veremedim Gitti.

Merhaba dostlar. Ben SM den SMMM sınavlarına geçiş için sınavlara giriyorum. ABC sınavlarını 2. 3. haklarda verip SM olabildik çok şükür. Ancak SMMM ye geçiş için gene odaya ve tesmere paraları gömdük. 5 dersten 4 dersi 2. haklarda verdim. Vergi Hukuku 28 nisan da 4. sınava girdim. Gene başarısız olmuşum. SM leri bu gidişle SMMM yapmayacakla gibime geliyor. 5. ve son sınava 1 Eylül de gireceğim. İyice stres bastı. 40 yaşıma gelmek üzereyim. Odaya sınavlarda verdiğimiz paraların haddi hesabı yok. Sömürdükçe sömürüyorlar. İşyerinde beraber çalıştığım bir arkadaş SMMM yeterlilik sınavına 10. ve son kez girdi.
Vergi Hukuku sınavını vermenin yolu nedir.
Tesmere sordum 5. sınavıda veremez isem sm olarak kalacakmışım.
Allah sonumuzu hayır etsin ne diyelim.

Merhaba dostlar. Ben SM den SMMM sınavlarına geçiş için sınavlara giriyorum. ABC sınavlarını 2. 3. haklarda verip SM olabildik çok şükür. Ancak SMMM ye geçiş için gene odaya ve tesmere paraları gömdük. 5 dersten 4 dersi 2. haklarda verdim. Vergi Hukuku 28 nisan da 4. sınava girdim. Gene başarısız olmuşum. SM leri bu gidişle SMMM yapmayacakla gibime geliyor. 5. ve son sınava 1 Eylül de gireceğim. İyice stres bastı. 40 yaşıma gelmek üzereyim. Odaya sınavlarda verdiğimiz paraların haddi hesabı yok. Sömürdükçe sömürüyorlar. İşyerinde beraber çalıştığım bir arkadaş SMMM yeterlilik sınavına 10. ve son kez girdi.
Vergi Hukuku sınavını vermenin yolu nedir.
Tesmere sordum 5. sınavıda veremez isem sm olarak kalacakmışım.
Allah sonumuzu hayır etsin ne diyelim.

Merhaba benim çalıştığım şirkette genel müdür sm den smmm olmuş.Sınavda gözetmen dışarı çıktı herkez birbirine cevapları verdi diyor geçmiş anlıycağınız.Ben smmm olmak için yeterlilik sınavlarına giriyorum bu zamana kadar hiç şansım olmadı.Sınavların bizim sınava göre daha kolay olduğunu duymuştum.Aslında amaç bütün sm leri smmm yapıp meslekte ünvan problemini gidermek.Sizi baya sınav zorlamış ama

Ben sınava İstanbul da giriyorum. Daha sınavda dışarı çıkan bir görevli görmedim. Keşke bize denk gelse. Hele ki benden yaşka büyük üstadları gördükçe inanın bari yaşı 60-65 olan kişiler sınava giriyor. Bari belli yaştakiler muaf olsa inanın onlar adına üzüldüm. Heleki benle aynı yaşta hatta küçük kişiler gözetmen olup birde kopya çekmeyin vs konuşmuyormı kafayı sıyıracak gibi oluyorum.

Ben sınava İstanbul da giriyorum. Daha sınavda dışarı çıkan bir görevli görmedim. Keşke bize denk gelse. Hele ki benden yaşka büyük üstadları gördükçe inanın bari yaşı 60-65 olan kişiler sınava giriyor. Bari belli yaştakiler muaf olsa inanın onlar adına üzüldüm. Heleki benle aynı yaşta hatta küçük kişiler gözetmen olup birde kopya çekmeyin vs konuşmuyormı kafayı sıyıracak gibi oluyorum.

Bizim müdür böyle anlattı birde yanlış anlamayın hava atar senin kaç dersin var ben ilk girişte verdim falan bende böyle veririm 2 ci girişimdi smmm yeterlilik aralık ta tekrar giricem her seferinde para paradan çok stres ve zaman.Maalesef böyle olmuş bilenler bilmeyenlere vermişler ve sınavları geçmişler

bence emek harcamadan, bakarak yapmak yanlış, kul hakkına girer, okadar sınava giren var onları düşünmek gerek. mücadele edip zaferi hakkıyla kazanmak en iyisidir. 3.girişte yeterlilik kazandım çok şükür, stres, maddi manevi ama savaş güzeldi :)