Özel SMMM Vergi Hukuku Sınavı 01.Eylül 2013 Sonuçlar

Evet arkadaşlar özel smmm 1 eylüldeki sınav sonuçları açıklandı. 5. ve son sınav hakkım ve gene kaldım. Yani tüm haklarımı kullandım ve tek dersten SM olarak kaldım.

Oda ile görüştüğümde tüm Türkiye de 30 un üzerinde not alan olmadığı ve geçen kimse olmadığı iletildi. Oda başkanı ilede görüştüm.

Tesmer özellikle mi yapıyor bu olayı. Sınav parası vermekten başka bir işe yaramıyor bu sınavlar.

Allah sonumuzu Hayır etsin.

yahu bziler smmm olarak ne yapalım o zaman size sorulan sorular ilkokul 1.sınıf seviyesi bize sorulan sorular master seviyesinde.

nasıl olurda bu kadar basit sınavı geçemediniz beyefendi/hanımefendi?

tam meslek ile iglili sormuşlar süreler zamanlar beyanname verme süreleri nasıl yapamadınız?

SM olarak kaldığın için üzülme. Ben 80 öncesi okula devam edemediğimden sm oldum. Sonra smmm oldum. TTK ya göre Denetçi oluyorum, KGK ya göre olamıyorum, son çıkacak a.ş. lerin denetimi ile ilgili bakanlık yönetmeliğinde bizim gibi olanlara denetim yetkisi de verilmez ise tekrar sm olmak için mahkemeye başvuracağım. Bir işe yaramayan smmm liği ne yapayım.

yahu bziler smmm olarak ne yapalım o zaman size sorulan sorular ilkokul 1.sınıf seviyesi bize sorulan sorular master seviyesinde.

nasıl olurda bu kadar basit sınavı geçemediniz beyefendi/hanımefendi?

sınava giripta başarılı olan Türkiye de 1 kişi dahi yok. Cevapları okuyan Vergi Hukuku görevlileri kimseyi bu sınavdan geçirmeme ye ant indi sanki. Sınavda 30 uzeri not alan kimse yok.

Hadi ben yapamadım kabul ederim, ama sınavı kimse kazanamadı ise bunda bir art niyet var bence.