turkcell

PDF -> Word Dönüştürme Programı (Ücretsiz)

  • Konbuyu başlatan nane
  • Başlangıç tarihi
N

nane

Ziyaretçi
Ümit Öncel - CHIP' Alıntı:
Bu ücretsiz uygulama ile PDF formatındaki bir dosyayı MS Word formatına dönüştürmek çok kolay...

Piyasada Word dosyalarını PDF'ye dönüştüren sayısız program bulabilirsiniz; ama ihtiyacınız bir PDF dosyasını Word'e dönüştürmek olduğunda seçenekler azalır. Kalan seçeneklerin büyük kısmı ücretli programlar, geri kalanlar ise büyük oranda yeteri kadar başarılı bir iş çıkartmakta zorlanır.

Fakat AnyBizSoft PDF to Word Converter bu konuda hem oldukça başarılı, hem de ücretsiz olması nedeniyle öne çıkan bir uygulama. Yaklaşık 6 MB'lık bir indirmeden sonra programı kullanabilmek için site üzerinde yer alan "Get KeyCode" bağlantısını takip ederek e-posta adresinize ücretsiz bir kod gönderilmesini sağlamanız gerekiyor.

Bu kod ile ücretsiz kullanabileceğiniz program son derece basit ara birimi ve hızı sayesinde işinizi büyük oranda kolaylaştıracaktır. Dönüştürme işlemini oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştiren program aynı zamanda toplu dönüştürmeleri de gerçekleştirebiliyor.

Download
 
Üyelik
25 Mar 2010
Mesajlar
154
Ynt: PDF -> Word Dönüştürme Programı (Ücretsiz)

Program word e çevirilmiş metinler üzerine resim eklemesi yapıyor, metni farklı kaydedince reklamdan sıyrıldım ama metin bozuluyor, kopmle resimleri seçim silme yöntemi vardı, bu sorunu aşmak lazım.
 

Benzer konular

Üst