Personel İşlemleri İçin Kullandığınız Program

Merhaba arkadaşlar;
Birçok ticari program var personel işlemleri takibini sağlayan. Bir istatistik yapalım istedim, en çok hangi program kullanılıyor ve neden tercih ediliyor.

Unutmayın değerlendirmeleriniz herkes için yol gösterici olacaktır...

İlk değerlendirmeyi ben yapayım:
Biz LİNK kullanıyoruz. Benim tercihim değil şirket daha önce almış, mecburen kullanıyoruz yani.

PROGRAM

BİZ BURODA MIKRO KULLANIYORUZ VE COK MEMNUNUZ.
HERKESE TAVSIYE EDIYORUZ.OZELLLİKLE LOGO KULLANANLARA......

merhaba...
ben de TMS kullanıyorum ve oldukça memnunum
Belki bazı konulardaki esnekliği nedeni ile alo maliyenin programını yedek olarak kullanabilirim. Neticede TMS alışverişi çok uygun bir program.. kendi makinam için alo maliyeyi fiyatı açısından tercih edip TMS'ye aktarma yapabilirim..

Sayın Yücel,

İstatistiğiniz doğru sonucu vermez kanısındayım.Zira ETA,LOGO,LİNK,MİKRO Progamları eskiden çıkmış piyasada yer kapmış programlardır.
Yeni çıkan programların onlardan daha iyi olmadığını söyleyemezsiniz.
Mesela ben ETA Programı kullanıyorum.1997 de almıştm version değişiklikleri ile bugüne geldim.
Alo Maliyenin çıkartıp satışa sunduğu Enflasyon Düzeltme Programı çok çok güzelmiş.Bin pişmanım onu almadığıma ama Aralık/2004 e kadar onu da almayı planlıyorum.Kısaca kullandığımız programlar çok çok iyi olduğundan değil eskiden almış olduğumuzdan devam şeklinde oluşuyor.

Yılbaşından itibaren Zirve Müşavir Paket kullanıyorum çok memnunum
bir çok kişiye de tavsiye ettim,özellikle Personel bülümü kolay ve kullanışlı

2005 de micro kullanmaya başladım ve çok memnunum

ARKADAŞLAR BEN OM YAZILIM ADLI BİR YAZILIM KULLANIYORUM. TÜM ÖZELLİKLERİ GAYET İYİ. BEN ETA MİKRO LOGO VE BUNA BENZER PROGRAMLAR KULLANDIM AMA BU PROGRAM GİBİSİ YOK. OTOMATİK ENTEGRASYON. OTOMATİK PUANTAJ TOPLU PUANTAJ TÜM MATBU FORM DÖKÜMLERİ MEVCUT

Merhabalar; Arkadaşlar Ben Babamın yanında Staj yapıyorum. Muhasebe Büromuzu açalı bir sene olmadı. Babam Eskiden Part-Time Muhasebe Müdürlüğü yapıyordu ve tüm firmalarında LİNK kullanıyordu. Büroyu açınca evrakları işleme görevi bizim olunca ben program araştırması yaptım. 5-6 programı inceledim. ve şuan MİKRO kullanıyoruz. LİNK'ten dönüş yapmamıza rağmen oldukça randımanlı özellikle Personel Modülü müthiş. Puantajı yap, Muhtasar Beyanname ve SSK İçin gereken tüm dökümler, Bordro konusunda sınırsız rapor yapabilme olanağı var. Komple Modül Ticari firmalar için 1.500,00 YTL SMMM Paketi alırsanız ki diğerinden hiçbir farkı yok, 600,00 YTL gibi komik bir rakam. İnternetten güncelleme olanağı, Mikro forum avantajı, aklınıza takılan her türlü sorunu Forumdan 2,3 saat gibi kısa bir zamanda cevap bulabiliyorunuz. İnanın aldığım günden beri her önüme gelene tavsiye ediyorum. Yani kısacası insanı yormuyor. Bir deneyin isterseniz.

link kullanıyorum,

memnunum şimdiye kadar çok fazla kusurunu görmedim. tavsiye edebilirim.ama diğerlerine nazaran pahalı olabilir.

kolay gelsin.

MERHABA ARKADAŞLAR,
BEN MİKROKOM KULLANIYORUM. (GMSS) ÇOK GÜZEL SADECE PERSONEL PROGRAMI İÇİN DEĞİL İŞLETME,MUHASEBE,DEMİRBAŞ PROGRAMLARIDA ÇOK GÜZEL . DİYEBİLİRİM Kİ MUHASEBE BÜROLARI İÇİN EN İDEAL PROGRAM.

Merhaba,

LOGO Personel'i kullanıyorken Alo Maliye Personel programına geçtim.Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Güncellemelerde LOGO daki gibi sürekli şifre al gibi vakit kaybettirip stress kazandıran işlemler yok.
Şu ana kadar sorun yaşamadım. Üstelik fiyatı da diğer programlara göre çok uygun.
Personel programını değiştirmeyi ya da ilk defa program kullanmak isteyenlere içtenlikle öneririm.

İyi çalışmalar,

Biz 2004 yılında datasoft programını kullanıyorduk. Program hakkında takıldığınız yerlere yardımcı olabilirim. Ama şunu söyleyeyim; Program dos tabanlı olduğu için geliştrilmesi uzun zaman alıyor ve çok hata veriyor, aynı zamanda güncellemesi biraz masraflı. O yüzden biz 2005 yılında mikro 11xx kullanmaya başladık ve çok fazla memnunuz. Arkadaşların açıkladığı gibi Mikro programı arayüzü çok kullanışlı, yardım menüleri her pencerede o menüye özel ve açıklayıcı aynı zamanda takıldığınız yerde forum'a yazıyorsunuz 2 saatte cvp. geliyor. Bu yüzden hangi programa geçeceğinize karar verin ama Datasoft server üzerinden çoklu kullanıcılara hitap edebileceğini sanmıyorum. Ama size başarılar dilerim ve yardımcı olmaya çalışırım. :oops:

Ynt: Personel İşlemleri İçin Kullandığınız Program

Yeni Nesil Link diyorum başka da birşey demiyorum arkadaşlar gerçekten harika bir program

eğer bir muhasebe bürosu iseniz mikro alın.

Merhaba;

Benimde naçizane bir tavsiyem olacak. Büromda 9 yıldır ORKA kullanıyorum. Özellikle personel modülü çok kullanışlı. Dos tabanlı olmasına karşın, tüm raporları Ms-Oficce, Int. Explorer ve Acrobat Reader programları ile alabilme özelliğine sahip. Ayrıca E-Bildirge gönderme ve onaylama işlemi 1 dakika bile sürmüyor. İsterse personel sayısı 100 ve daha üzeri olsun. Bir tuşla bildirgeyi gönderir ve onaylarsınız. Program e-bildirge şifresini otomatik olarak kendisi giriyor ve onay ekranına getiriyor. Bu arada belirteyim tüm modüllerinin kullanımı bu şekildedir. E-beyan uyumu çok iyi. Size tavsiyem olur.

meslege yeni baslayacagım için ve cok tecrubem olmadıgı için sormak istiyorum.stajerken herseyi ögretmediler personel programından biriki ezber fatura işleme kdv cıkarma ssk yatırma falan ...daha hiç program kullanmamıs bilmeyen biri olarak dusunulursem hangi programda daha cabukserilesirim tecrubeli arkadaslarımdan yardım bekliyorum.

50-100-200 kişilik personel takibi yapmayacaksan program alıp da neden dünyanın masrafını yapıyosun anlamadım ? excel de kendine kesintileri ve gerekli sütunları gözteren bir bordro hazırlayamıyor musun? vizite kağıdı v.s. zaten matbuu evraklar internette var