zirve

Polimer Sanayi Anasözleşme Örneği

Üyelik
4 Nis 2007
Mesajlar
69
Merhaba değerli üstatlar...


Polimer Sanayisiyle ilgili şirket ana sözleşmesi arıyorum... çok tarattım ama bulamadım... Polimer sanayisiyle ilgili şirket kuran varsa veya elinde kaynak olarak bulunduran varsa yardımcı olabilir mi?

teşekür ediyorum.. saygılar..
 
Üyelik
5 Haz 2008
Mesajlar
553
Konum
İSTANBUL
Ynt: Polimer Sanayi Anasözleşme Örneği

a. Bilumum kimyasal maddeler ve her türlü yardımcı kimyevi maddeler ve bunların üretiminde kullanılan mamul, yarı mamul, ham maddelerin imalatı ve ticareti.

b. Başta kimya sanayi olmak üzere imalat, ticaret ve hizmet sektörleri ile nihai tüketimde kullanılan her türlü toz ve yaş boya, tabii, sentetik ve madeni boyalar, astar boya, silikonlu ve silikonsuz mat boyalar, ahşap, metalik, plastik iç ve dış yüzey boyaları ile mürekkep ve benzeri her türlü kimyevi maddelerin imalatını, fason işçiliğini yapmak, yaptırmak, alımını, satımını, ithalat ve ihracatını, komisyonunu, dağıtım, pazarlama ve dahili ticaretini yapmak.

c. Her türlü sınai, zirai ve ticari amaçlarla kullanılan organik ve inorganik kimyasal maddelerle, oto ve sanayi yağları, reçine, boya, tiner ve sair incelticiler, zamklar, kimyasal katalizörler, kimyevi maddeler ile gübrelerin ilk ve yardımcı unsurlarının üretimini, fason işçiliğini yapmak, yaptırmak, alım satım, ithalat ihracat, komisyonunu, dağıtım ve pazarlamasını yapmak.

d. Suni gübre imali, alımı, satımı, toptan ve perakende pazarlama, dağıtımını yapmak.

e. Her türlü temizlik malzemeleri, sıvı, toz ve katı deterjan çeşitleri, petro-kimya ürünlerin, evsel ve sınai gazların imalini, fason işçiliğini yapmak, yaptırmak, alımı, satımı, ithalini, ihracını, komisyonunu, dağıtım ve pazarlamasını yapmak.

f. Her türlü tekstil kimyasallarının alımı, satımı, ithalatı,ihracatı ve pazarlamasını yapmak.

g. Tarımsal alanda gıda alanında ve diğer alanlarda kullanılan her türlü kimyevi madde ve ilaç alımı satımı, ithali, ihracı ve dahili ticaretini yapmak.

Bunlar ito daki örnekler bunları daha açarak bir sözleşme hazırlayabilirsiniz.
 
Üyelik
4 Nis 2007
Mesajlar
69
Ynt: Polimer Sanayi Anasözleşme Örneği

teşekür ediyorum akın bey,peki ünvanda kimya değilde polimerin geçmesi tescili engeller mi?
 

Benzer konular

Üst