Puntaj Hakkında Yardım Lütfen

Merhabalar puantaj için excell formatlı bir programı olan varmı

bir de bi soruum olacak ağustos ayında personelinim 29-30-31 tarihleri arasında raporlu ve 2 günde ücretsiz izini var bu raporu ve ücretsiz izini bodroda gösteriyorum bodroda 21-4-3-2 orak gösteriyorum ama excell de ki puantajda nasıl yapmam gerek nasıl yazmam gerek.

excell in klendi dosyaları içinde bir puantaj cetveli mevcut sanırım bunu kullanırsanız tüm sorunlarınız çözülecektir.
ben uzun süre o puantaj cetvelini kulandım

saygılar

erdem_genc' Alıntı:
excell in klendi dosyaları içinde bir puantaj cetveli mevcut sanırım bunu kullanırsanız tüm sorunlarınız çözülecektir.
ben uzun süre o puantaj cetvelini kulandım

saygılar

siz hangi versiyon kullanıyorsunuz bilmiyorum ama ben excell de bulamadım

hakan' Alıntı:
Merhabalar puantaj için excell formatlı bir programı olan varmı

bir de bi soruum olacak ağustos ayında personelinim 29-30-31 tarihleri arasında raporlu ve 2 günde ücretsiz izini var bu raporu ve ücretsiz izini bodroda gösteriyorum bodroda 21-4-3-2 orak gösteriyorum ama excell de ki puantajda nasıl yapmam gerek nasıl yazmam gerek.
eğer sayın tamer beyin tavsiyesi sorununuzu çözemediyse tam olarak nasıl bişey istediğinizi yazarsanız excelde biraz uğraşabilirim

teşekkür ediyorum herkese ilgi ve alakalarınız için
aslınde benim istedigim puantaj programını değiştirmek excell de var olan puntaj programım çok sıradan ve ben kendi hesaplasın istiyorum yani x leri t ler toplasın çıkartsın kendi yapsın bunları ben o gun işçinin çalışıp çalışmadığını yazayım (x) vb. sonuç kısmını kendi yapsın umarım anlata bilmişimdir. SAygılar.