fonradar

Raporlu olunan sürenin stajdan sayılması

Arkadaşlar şimdi ben ameliyat olacağım şirket otamatikmen çalışmadığım süreyi bildirmeyecek o süreyi stajdan saydırmanın bir yolu varmı ?

Ynt: Raporlu olunan sürenin stajdan sayılması

raporlu süreler kadar fazla staj yapmanız gerekir bence..

Bence yıllık belirli bir süre barajı vardır ondan sonraki geçen günler için staj yapmak gerekir. Ama bi odaya sor bence bizede bildir :)

oda her konuda olduğu gibi bu konudada süper bir yaklaşımı var raporlu süreler stajdan sayılmıyor.

bu odanın tutumu yüzüne bu mesleğe girdiğime lanet ediyorum şimdiye kadar devamlı para alan karşılığında hiçbirşey vermeyen sadece sorun çıkaran insanlar

morego ' Alıntı:
oda her konuda olduğu gibi bu konudada süper bir yaklaşımı var raporlu süreler stajdan sayılmıyor.

bu odanın tutumu yüzüne bu mesleğe girdiğime lanet ediyorum şimdiye kadar devamlı para alan karşılığında hiçbirşey vermeyen sadece sorun çıkaran insanlar

meslek kanununda yazıyor .Bu konu da oda ne yapsın ki:)

bende oda derken meslek kanunu sonuçta bu meslek kanununu yapan kim oda amaç sadece inasanların işini zorlaştırmak zati mesleğin getirdiği zorluklar etmiyor gibi birde bunlarla uğaraşıyoruz yoksa oda da çalışan kişinin ne günahı var tabi

İşçi, çalışmadığı halde işverenden maaş alabilir. İşveren atıfet kabilinden raporlu dönem boyunca işçinin sigortasını ödeyebilir. Zavallı oda ne yapsın. İşvereninizle konuşarak halledebilirsiniz.