fonradar

Sahte Mali Müşavirlik Ofisindeki Tazminat Durumum

Üstadlar hepinize merhaba
ben 20.10.2015 tarihinden itibaren m.müşavirlik ofisinde tek çalışıyorum. Belge sahibi birdençok kişiye belgesini kiralamış durumda kiralayanlardan biride benim isverenim. Isveren İşyerinin alt katını ofis üst katını mesken olarak kullanıyordu.Tabela vs yok.
2019/ocak ayina kadar buradaydik ve vd.dahil bütün resmi kanallarda xxx yerinde gözüküyoruz. Yani m.musavir ortada yok ama onun adına açılmış bir Ofis var. 2017de m.musaviri odaya ihbar ettiler ve 2019/Şubat ayından beri www is yerine geçtik fakat vd,ssk da hala bildirim yapılmadı.
3.09.19da saat 17.00 de müşterilerinden para alamadığı gerekçesiyle eylül sonunda cikisimi vereceğini tazminat veremeyeceğini sözlü olarak soyledi.
27 eylülde kanser ameliyatı için hastaneye yatış yapmam gerekiyor,alzeimer hastası ananem ve artık çalışamaz durumda olan anneme bakmak zorundayım.işveren budurumlari çok önceden biliyordu ve bu durumu kötüye kullanarak beni köşeye sıkıştırmaya çalışıyor.Henüz ihtarname çekmedim.Avukata sormak istedim ucretsiz hic bir avukat bilgi vermek istemedi. Dava etsem bu davayı kazandiktan sonra muhatap bulamamak gibi bir durum da söz konusu,çünkü ben maaşı aldığım insanı tanıyorum evini biliyorum ama belge sahibinin ev adresini bilmiyorum. Ne yapmalı,nasıl bir yol izlemeliyim? Elimdeki bu bilgilerle ne yapabilirim? Ücret almadan bilgi verebilecek avukat tanıdıklarınız varsa eger yardımlarınızı minnettarlikla bekliyorum. Saygılarımla

Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığına şikayette bulunun. Çok geçmiş olsun