Satılık SMMM Yeterlilik Kitapları 7 Kitap + 707 Soru - Cevap Kitabı

Arkadaşlar
Deha'da 200 TL ye satılmakta, indirim yapabilirim, kitaplar sıfır sayılır tek çizik yok. İstanbul içi elden teslim edebilirim, diğer illere de kargoyla gönderebilirim. Yeterlilik için yeterli kaynaklar..

cizik yok mu...kitaplarda kullandın cizmedin şimdi de satıp zararını karsılaycaksın..ya arkadaş senin gibi olmadıgım için kıskanıyorum...gitttin birde sahibinden com a verdin ev araba villa satıyon..cok mu zenginsin sen Allah aşkına burda kitap satanları cok merak ediyorum nasıl tipler bunlar işyerine sefer tası falan götürüyonmu kardeş..bak sana bir arkadaşı bilgilerini kopyaladım yapıştırdım ..emek etmissin sınava girmissin kazanmıssın insan o emege saygı duyar birirne hediye eder .gidipte paranın peşine dustumssun kardes sen not istiyorsan alsana adres gir istediğin kadar dok [email protected] sifre smmm1234

Yeterlilik Tüm Kitaplarimi Hediye Ediyorum.
Arkadaslar Merhaba,

Mart 13 yeterlilik sinavinda meslek hukuku haric tum dersleri verdim. Dolayisiyla elimdeki tum notlari ihtiyaci olan bir arkadasa hediye etmek istiyorum.

Notlarin icerigi
Deha'nin tum kitaplari , 707, hizlandirma notlari.. acikcasi akliniza gelebilecek tum notlar mevcut.
İstanbul'dan Maslak ve Kadıköy bolgesinden elden teslim ederim.

Saygilar,
Paylaş
| Beğenmekten Vazgeç
Sen ve emrecim34 bunu beğendi.

cizik yok mu...kitaplarda kullandın cizmedin şimdi de satıp zararını karsılaycaksın..ya arkadaş senin gibi olmadıgım için kıskanıyorum...gitttin birde sahibinden com a verdin ev araba villa satıyon..cok mu zenginsin sen Allah aşkına burda kitap satanları cok merak ediyorum nasıl tipler bunlar işyerine sefer tası falan götürüyonmu kardeş..bak sana bir arkadaşı bilgilerini kopyaladım yapıştırdım ..emek etmissin sınava girmissin kazanmıssın insan o emege saygı duyar birirne hediye eder .gidipte paranın peşine dustumssun kardes sen not istiyorsan alsana adres gir istediğin kadar dok [email protected] sifre smmm1234

Arkadaslar Merhaba,

Mart 13 yeterlilik sinavinda meslek hukuku haric tum dersleri verdim. Dolayisiyla elimdeki tum notlari ihtiyaci olan bir arkadasa hediye etmek istiyorum.

Notlarin icerigi
Deha'nin tum kitaplari , 707, hizlandirma notlari.. acikcasi akliniza gelebilecek tum notlar mevcut.

Saygilar,
Paylaş
| Beğenmekten Vazgeç

SMMM olmak için yola çıkan birisinin gözden çıkarması gereken miktar 10 bin TL ye yakındır arkadaşlar. Bu kitapların satışı ancak % 1 ini karşılıyor. Sizleri zengin etmez. Onun yerine Anadolu da Dershane imkanı olmayan meslektaş adayı arkadaşlarla paylaşılmasını doğru buluyorum. Yine de herkesin kendi kararıdır..

Çalıştığım bütün kitapları smmm olan bir arkadaşımdan almıştım ve kendisine geri vereceğim.yoksa seve seve gönderirdim ihtiyacı olan arkadaşlara.

Çok tşk ederim değerli ya da değersiz yorumlarınız için.. Biraz da saygı duysaydınız bari, ibrahimxx bu forumda kitap satan birine "707 kere adam değilsin"diye bir laf etmişsin, hala duruyorsa isteyen bakabilir( forum.alomaliye.com/stajyer-sorunlari/50114-deha-butun-kitaplarini-707-soru-ve-cevap-dahil-satiyorum.html ),
Ancaaaaakk benimle ilgili yorum yapmadan önce, biraz beynini kullanmanı rica edeceğim senden, lütfen kendini zorla biraz..
Öncelikle ben sınava girerken hiç kimse bana ne kitap hediye etti, ne de not verdi. Gittim 200 TL verdim ve kitapları satın aldım.. Üzerinde tek bir çizik yok, özelden ulaş bana görüşelim kitapları göstereyim sana, yalan söyleyecek değilim!!! Burada kitaplarını satmak isteyen hiç kimseye "hediye et" demeye hakkın yok, onu geçtim, niye hediye etmiyorsun deyip hakaret etmeye hiç hakkın yok.. Öncelikle kendin adam ol!!! Herkes ne istiyorsa yapar.. Bunlardan para istememdeki amaç da, gerçekten ihtiyacı olan birine gitsin diye.. Bedava vereceğim birinin bunları alıp kenara atmayacağını nerden bilebilirim.. Azıcık zahmete katlansın ki(bu 50 TL olur 100 TL olur) o kitaplar gözünde değerli olsun, bedava diye bir kenara atmasın. Üstelik stajını bitiren biri için 100-200 TL kitap parası çok olmamalı, eğer bunu çok görüyorsa hiç staja başlamasın çünkü 5 bin TL civarı bir masraf oluyor. Alacağım parayı da belki başka bir hayır işi için kullanacağım nerden biliyorsun? Sırf sana cevap vermek için buraya yaptığım hayır işlerini yazmayacağım, ama bildiğim birşey var, bir elin verdiğini diğer görmeyecek.. Buraya yazıp da millete reklam yapacağına hiç hayır yapma daha iyi...
Diğer insanlara lafım yok ama senin gibi adamların notunu alacağıma sınavdan kalırım daha iyi, sen bana not vermişsin hayrına, gel ben de sana hayrına ders vereyim...

şu adresin şifresini birisi değiştirip duruyor.yeter artık maden değiştiriyorsun bari haber ver...smmm1234 şifresi çalışmıyor..........

Arkadaslar Merhaba,

Notlarin icerigi

Saygilar,
Paylaş
| Beğenmekten Vazgeç

şu adresin şifresini birisi değiştirip duruyor.yeter artık maden değiştiriyorsun bari haber ver...smmm1234 şifresi çalışmıyor..........