Satış Faturası Kesildikten Sonra Gelen Alış Faturasının Tarihlerinin Uyuşmaması.

Satış faturası kesildikten sonra gelen alış faturasının tarihlerinin uyuşmaması sorun teşkil edermi. Varsayalımki fiş ile bir ürün aldım bugün . Fatura kesimesini istiyorum müşteri tamam diyor .Bu sebebten ötürü ben fiş üzerinden koddan müşteri çıkış yapıp fatura gelincede girişini yapıyorum.Bu durumun bir sakıncası olur. satış faturasından sonra alış faturası 1 hafta içinde gelmiş olsa

Sevk irsaliyesi tarihi, sizin satış fatura tarihinizle aynı veya öncesi ise sıkıntı olmaz. Faturasını ise sevkten sonra yedi gün içerisinde kesebilir.

Sevk irsaliyesi tarihi, sizin satış fatura tarihinizle aynı veya öncesi ise sıkıntı olmaz. Faturasını ise sevkten sonra yedi gün içerisinde kesebilir.
Müşteriden ürün fişi aldım. Müşteriye fatura ettim ve ürünü verdim . Fatura ettikten 4 gün sonra ürün faturası geldi .Giriş yaptım. Müşteri iade etti ürünü akabinde . Müşteriden iade faturası geldi.urun alış faturası geldikten sonra geri iade ettim .bu işlem sıralamasında şirketi zan altında bırakacak bir durum yok .7 gün içinde fatura tarafıma ulaşması gerekir akabinde ki oluşan durum problem yaratabilir doğrumuyum