Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Sınav Soru Ve Cevapları Kitabı 1997 - 2008 Arası Nerden Bulunur?

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Sınav Soru Ve Cevapları Kitabı 1997 - 2008 Arası Nerden Bulabilirim arkadaşlar

bu kitabı olanlar bana gönderebilir mi? para karşılığıda olabilir.

denetim ve meslek hukuku derslerim kaldı geçmişe yönelik sınav analizi yapıcam acil lazımdır.

olanlar buraya yazsın iletişime geçelim...

Bende var fakat 1997 2007 arasindaki yillar gonlunden ne gecerse o kadar verirsin hemen gonderirim

Kitab elime ulaştığında hesap numaranı verirsin 15-TL parayı havale veya eft yaparım. benim kitap bütünüyle bana lazım değil sadece meslek hukuku geçmiş sınavlarda çıkan soruları bakıcam. BİRDE BUNUN İÇİN KARGO ÜCRETİM olacak. yardımcı olursan sevinir.

yoksa; gene de allah razı olsun en azından birşeyler yazdın.

Allah senden de razi olsun adresini ver yollayim para istemez dua et yeter kargo sana :)

çok teşekkür ederim.

KARGO ADRESİMİ [email protected] adresinden posta adresinize atsam olur mu? burada herkesin görmesini istemiyorum.

isterseniz bana boş mail atın yada burdan yazın bende sizde adresimi telefon numaramı kargo daki arkadaşların benle iletişime geçmesi için gerekli olacak. mail adresinize atarım.

maliyet muhasebesi

çok teşekkür ederim.

KARGO ADRESİMİ [email protected] adresinden posta adresinize atsam olur mu? burada herkesin görmesini istemiyorum.

isterseniz bana boş mail atın yada burdan yazın bende sizde adresimi telefon numaramı kargo daki arkadaşların benle iletişime geçmesi için gerekli olacak. mail adresinize atarım.

sevgili arkadaşım banada maliyet sınav sorularını gönderebilirmisin. saygılar

banada ulaştırabilirmisiniz (1997-2007) maliyet muhasebesini mail adresimi versem.:)