sgk işveren bölümündeki Sigortalı İşe Giriş ve İşten Çıkış Bildirgesi HK

pascal

Katkı Sunan Üye
SAYGIDEĞER ÜSTADLARIM VE BÜYÜKLERİM

04.10.2008 tarihinde ayrılan bir persınelim var bugün sigortalı işten ayrılış bildirgesi vermenin son günü ama sanırım site sabahtan beri kapalı sizden bu işi yapan oldu mu ? ayrıca bugün açılmazsa ne yapmalıyım

Ynt: sgk işveren bölümündeki Sigortalı İşe Giriş ve İşten Çıkış Bildirgesi HK

pascal ' Alıntı:
SAYGIDEĞER ÜSTADLARIM VE BÜYÜKLERİM

04.10.2008 tarihinde ayrılan bir persınelim var bugün sigortalı işten ayrılış bildirgesi vermenin son günü ama sanırım site sabahtan beri kapalı sizden bu işi yapan oldu mu ? ayrıca bugün açılmazsa ne yapmalıyım

Bende deniyorum ama belli bir aşamaya gelince hata veriyor. Ne olacak bilmiyorum.

çok tuhaf sigortalı ayrılış bildirgesinde giriş tarihini istiyor, bende bende kayıtlı olan ve "sigortalı hizmet dökümü" bölümündende bende ki giriş tarihiye aynı olan giriş tarihini yazıyorum yanlış diye uyarıyor, nasıl çıkışını yapacağım şimdi ben bu işçinin ???

İşten ayrılma bildirgesi için sisteme giremiyorum.Girebilen var mı? Süremde doluyor :'(

Az önce girip çıktım. Şu an çalışıyor. Menü şıklarını giriş/çıkış/giriş kontrol/çıkış kontrol olarak dörde çıkarmışlar. Tarih elle girilemiyor, illa yandaki simge kullanılarak yapılabiliyor.

tarihi yandaki simgeden girdiğim halde yanlış diyor, sigortalı hizmet dökümünde kendi kayıtlarındaki giriş tarihi ile aynı olduğu halde

arkadaşlar ben şimdi deniyorum sayfa hata veriyor kafayı yemek üzereyim sgk internet sayfası sinirlerimi geriyor
ayrıyetten bir sorum olacak çıkışlarda 10 günü aşmış olanları da girsek bir sorum olurmu ipc kesilmeyecek deniyor forumdaki
yorumlarda

hocam bunlar sgk. kendileri sistemi oturtmadan kanun çıkartır firmalar işi yapamaz ceza yer. sonra git derdini patrona yada mükellefe enlat anlatabilirsen

merhabalar,
işe giriş bildirgesinde özürlü işçi karşısındaki kutucukta harfler ne kastediliyor
bilen varmı arkadaşlar.?

rasgele

SİSTEMDEN ÇIKIŞ BİLDİRGESİNİ DOLDURAMIYOSAN ELLE VERME İMKANINDA VAR DİYE BİLİYORUM SSK NIN SİTESİNDHA DİLEKÇE VE FORMLAR KISMINDA BUNLA İLGİLİ FORM VAR O BİLDİRGENİN AYNISI.ONU DOLDURUP KURUMA VEREBİLİRSİN.2 NÜSNA DÜZENLEYİP.

Lütfen başlık açmadan önce
Forum Kuralları'nı okuyunuz.
Forum'da büyük harflerle başlık ve
mesaj içeriği yazmakyasaktır
.