SGK Sitesi Kapalı mı?

Ynt: Sgk sitesi kapalı mı.?

Allah'tan 2 gün önce vermişim bildirgeyi :)

Oradaki barkod evrak kayıt tarih ve nosu niyetinedir. Eğer bu noyu vermedi ise sisteme kaydolmamış olabilir.

Sigorta müdürlüğününde sistemleri iki gündür çalışmıyor, işlem yapmıyorlardı.

kbrs16 ' Alıntı:
Oradaki barkod evrak kayıt tarih ve nosu niyetinedir. Eğer bu noyu vermedi ise sisteme kaydolmamış olabilir.

sanırım sistem düzelince barkodlu olarak alabiliriz .
dün yapmış olduğum işlemin bugün çıktısını aldım çünkü kayıt etmese alamazdım ..

merhaba,

sgk nın barkod hatası düzelmiş bilginizeeee

İşe giriş işlemi yaptım ama borkod çıkarmadı yine sizlerden ne haber

bendede çıkmıyor sanırım dün yaşanan sorundan dolayı

Dün mü. Sgk sitesinde ki sorun 22 de böyleyd. Dün E-Beyannamedeydi. Aybaşında İşkuru görelim zaten o allaha emanet ya neyse

dün işe giriş yaparkende 2 saatte yaptım sistem yavaştı sonra düzeldi onu söylemek istedimmmmmmm

Ne işe giriş ne de işten çıkış yapabiliyorum. Sisteme girilmiyor

sgk sitesine giriş yapabilen varmı aşağıdaki uyarıyı veriyor....

Sistem yogunlugundan dolayi
i?leminizi yapamiyoruz.
Lütfen bir müddet sonra tekrar deneyiniz.(M)

deliricem yahu 27 ekimden beri işlem yaptırtmıyor her yerden denedim firefox, ie, opera yok yok yok!!!

ie hiç çalışmıyor zaten

"Sistem yogunlugundan dolayi
i?leminizi yapamiyoruz.
Lütfen bir müddet sonra tekrar deneyiniz.(M)

deyip duruyor. opera ve firefoxa girsende ileri butonu çalışmıyor ne yapmaya çalışıyor bunlar!!! 20 ekim ve 21 ekim çıkışlarım var giremezsem kim ödeyecek bunun cezasını!!!

Benim bilgisayarımda da sistem yoğunluğundan işlem yapılamadığına dair uyarı verdi. Ama bürodaki başka bilgisayardan girdiğimde güvenlik hatası verdi yeniden ayrı bir şifre giriş ekranı açtı ve şifreleri tekrar bu sayfaya girdiğiniz takdirde ekran açılıyor bilginize

Bence sistem düzelince geriye dönük işe giriş yapmamıza izin vermeleri gerekli

NİSANLI ' Alıntı:
Benim bilgisayarımda da sistem yoğunluğundan işlem yapılamadığına dair uyarı verdi. Ama bürodaki başka bilgisayardan girdiğimde güvenlik hatası verdi yeniden ayrı bir şifre giriş ekranı açtı ve şifreleri tekrar bu sayfaya girdiğiniz takdirde ekran açılıyor bilginize

açılan her pencerden denedim olmuyor...

Şu an işe giriş/çıkış ve işgöremezlik tıkır tıkır kesintisiz çalışıyor. (vista ie.8)

http://www.ssk.gov.tr/wps/portal/!ut/p/c1/04_SB8K8xLLM9MSSzPy8xBz9CP0os_gAS-PAAE8TIwMLdyMzAyMvU9eAAFNvI293U6B8JJK8u7unq4GRsVeok6FTsKFzsAFJui3cPMyBug1DjVxdjA0N3I0I6PbzyM9N1S_IDY0od1RUBAC3l6yf/dl2/d1/L2dJQSEvUUt3QS9ZQnB3LzZfUDkzUVBJNDIwOEZINzAyMzFVMkVEMzEwTzY!/ linkinden az önce denedim, sorun yok.
-/-
Bu arada forumun saatinin geri alınması unutulmuş!

arkadaşlar tüm tarayıcılardan baktım , çalışanlar için sigortalı hizmet dökümü almam lazım ama butonlar aktif görünmüyor. Sizde bi kontrol eder misiniz , genel bi problem mi anlayamadım. Başka bilgisayardan da denedim aynı...