SGK tahakkukunun son ödeme tarihi hangi tarih

S_aday

Katkı Sunan Üye
Merhabalar;

Bu ay ödenecek olan Temmuz dönemine ait sgk tahakkunun son ödeme tarihi 02.09.2011 mi 05.09.2011 acaba?

Ben bazı sigorta müdürlüklerini aradım muhasebe bölümü tam net bilgi veremediler.. onların eline geçen bir yazı bulunmadığını o yüzden de net ödeme tarihi söyleyemiyorlar. Hatta idari tatil olsa da kurum içersinde görevli personel olacağını dile getirip, ödemelerin 02.09.2011 olduğunu söyleyip ayrıca internetten takip edin uyarısı yaptılar...

Bu konuyla ilgili net bilgi edinen meslektaşlarımız varsa bilgisini paylaşırsa şimdiden teşekkür ederim....

Ynt: SGK tahakkukunun son ödeme tarihi hangi tarih

zaten hep böyle durumlarda araya bayram tatili girer... niye böyle oluyorsa

bence son ödeme 02.09.2011 hem yapılandırma, hemde cari dönem için.. bununla ilgili sirküler yayınlanır

b formlarıda 02.09.2011 son olmalı...

ne vardı sanki 26 sıda cumartesiye denk gelseydi.. 3 gün kaldı şurda

idari izin yani (kamudakilere) çok çalıştın kafadan tatil yap izni süreleri değiştirmez. Bankalar 02/09/2011 tarihinde tam gün mesaideler.

bu soru benim için büyük tecrübe oldu bugün. bugün ödeme yapmak için gittiğimde büyük sürprizle karşılaştım. ve benim gibi hataya düşenler bayağı fazlaydı. neyse geçmiş olsun. bundan sonra daha dikkatli olacağız artık.