Sigarayı bıraktım darısı sizin başınıza

Bügün sigarayı bırakmamın ikinci günü hala direniyorum. Hadi arkadaşlar sizde bırakmayı deneyin şu pislik şeyi ya :oops:

tebrik ederim ilk 3 gün için çok önemli derler sizin 1 gününüz kalmış umarım son günü de atlatırsınız sayın tamer beyin dediği gibi
darısı başımıza

merhaba
verdiğiniz karar için sizi kutlarım.Benimde sigarayı bırakalı 8 ay oldu.
herkese tavsiye ederim

+1 bende bıraktım.sigarayı bıraktıktan sonra yediğiniz yemeğin ve meyvelerin tadı öyle değişiyor ki siz bile şaşırıcaksınız.artık tad alabiliyorsunuz yani bu çok güzel birşey...... :lol:

Merhabalar

Ben de sizi tebrik ediyorum. Bana göre siz sigarayı bırakmış sayılırsınız.

(Moral Olsun) :) :) :)

Saygılarımla

EROL DEMİRTAŞ' Alıntı:
....Bügün sigarayı bırakmamın ikinci günü hala direniyorum.....

ogün güneş' Alıntı:
...tebrik ederim ilk 3 gün için çok önemli derler sizin 1 gününüz kalmış umarım son günü de atlatırsınız...
3.gün nasıl gidiyor erol bey bize örnek olacaksınız dimi?

Tebrikler .
Sigara nedir bilmiyorum ama size sabır diliyorum.

"Kararsızlık en büyük zaman hırsızıdır"
Sigara içen arkadaşlar Zaman kaybetmeyin siz de bırakırsınız.İnşallah.

Merhaba,

Ben de hiç başlamadığım sigaraya başlamayı düşündüğüm şugünlerde nereden çıkardınız bu sigarayı bırakma işini arkadaşlar. :D Ayrıca moda mıdır nedir, birkaç yerde daha karşıma çıktı. :D
Bir de bırakanlar varsa yöntemini söylesinler de herkes faydalansın derim. Nikotin sakızı mı ne bir şey varmış galiba, bir de alternatif tıp yöntemi falan ... :D Ya da sırf iradeyle oluyorsa sorun yok da, bu konulara da değinilirse daha büyük fayda elde edilir diye düşünüyorum.

Şaka kısmı bir yana; Sigarayı bırakmak isteyen herkesi destekliyor, sigarasız bir hayat diliyorum herkese....

Hoşçakalın,

Arkadaşlar merhaba,

Sigarayı neden bırakma kararı aldım anlatayım size. 20,07,2005 tarihinde tapu dairesine gittim. Daireyi satan kişi tam 95 yaşında ben daha 37 yaşındayım. Berabar başladık merdivenleri çıkmaya ben üçüncü kata geldim kesildim baktım dedem hala çıkıyor benden önce çıktı altıncı kata arkasında ben çıktım. merdivenlerin tam karşısında banklar vardı bir kişilik yer vardı dedem bana demez gel evladım otur biraz soluklan diye.

İşte arkadaşlar o an lanet ettim bu sigaraya indim aşağı bütün paketi çakmağı asfaltın ortasına fırlattım bir daha dedim sana elimi sürmüycem ve üçüncü günündeyim sürmedim.

İnşallah irademe sahip çıkarım.

Saygılarımla,

Erol Demirtaş

EROL DEMİRTAŞ' Alıntı:
....Daireyi satan kişi tam 95 yaşında ben daha 37 yaşındayım. Berabar başladık merdivenleri çıkmaya ben üçüncü kata geldim kesildim baktım dedem hala çıkıyor benden önce çıktı altıncı kata arkasında ben çıktım. merdivenlerin tam karşısında banklar vardı bir kişilik yer vardı dedem bana demez gel evladım otur biraz soluklan diye.
.....
Erol Demirtaş
:)))o dede kesinlikle normal değil ,95 yaşında bir insan nasıl çıkar 6 kat. Neyse dede çok güzel bir şeye vesile olmuş

Merhaba,
Bu mesleği yapıp da sigara kullanmıyor olmak garip birşey olsa gerek.Ben bırakmayı denemedim yada düşünmedim ama etkisini yokedecek yada azaltacak formüllere başladım.Bitki çayları içiyorum ve düzenli şekilde spor yapmaya gayret ediyorum.

Selamlar

Hem sigarayı bırakanlara destek , hem de bırakanlar kervanına katılmak için 01.06.2005 tarihi itibariyle ben de bırakmış bulunmaktayım.
Yaşım 39 şu an iyiki bırakmışım diyorum. (Laf aramızda doktorum bırakmazsam masadan kalkamıyacağımı söyledi ben de korktum)

Darısı bırakmak isteyip de denemeyenlerin başına

saygılarımla

mrb üstadlar ve arkadaşlar

Sanırım sigarayı bırakanlar olgun üsdatlar, sigaranın faydalarından tecrübe edinmiş insanlar, ben şöyle düşünüyorum bir insan bile bile kendini nasıl zehirler anlam veremiyorum. Bazı üstadlarla konuşuyorum muhasebeci olup ta sigara kullanmadıkmı stresimizi nasıl atacaz bence bahane bu şekilde konuşmak. Sigara içenler yanlış anlamasın sigara kullananlara acıyorum, üstadlardan çok genç arkadaşlara sesleniyorum yolun başındayken kendinizi heder etmeyin çünki hayat uzun bilin ki ileride sigarayı bırakmak için çok çaba harcayacaksınız.

selamlar

TEBRİKLERRRRRRRRRRR !!!!!!!

Sayın Erol Bey,

Sigarayı bıraktığınız için sizi tebrik ediyorum..Gerçekten çok iyi bir karar almışsınız.Ve bunun faydasınıda görmeye başlamışsınız.İnanmak başarının yarısıdır.Siz inandığınıza göre başarı kaçınılmazdır.Size tavsiyem en yakın zamanda Sigarayla savaşanlar derneğine üye olmanız.Bu size daha çok moral ve destek verecektir.Tüm sigara içenleri erol bey'i örnek almasını istiyorum.

Erol bey sizi tebrik ediyorum.Sigarayı bırakmak için sigarayı bırakmaya kesin kararlı olmalısınız o zaman canınız hiç sigara istemez.Ve kesinlikle bırakırsınız ve göreceksiniz sigarasız hayat her şeyiyle çok güzel,sigarayı bıraktığınızda Her şeyin daha tatlı ve güzel olduğunu göreceksiniz.
Ben bunları 4 yıl boyunca ağzına hiç sigara koymamış biri olarak söylüyorum.Ama ne yazık ki sen 4 yıl boyunca ağzına hiç sigara koyma ve sonra bunca yıl sonra yaktığın bir tek sigarayla sigaraya yeniden başla.
Bunları söylemekle sizin hevesinizi kırmayayım.
Ve 6 aydır içiyorum ama bir daha başlamamak üzere yeniden bırakacağım.
4 yıl sonra içtiğim sigara bana öyle bir kötü geldi ki ağzımın içinde iğrenç bir tat baş ağrısı ve mide bulantısı inanırmısınız 2-3 saat kendime gelemedim.

Sigaraya baştan hiç başlamamak lazımmış.Ama hata edipte başlayanlarında kesinlikle bırakması lazım.Sigaranın insana en büyük zararları akciğer kanseri başta olmak üzere bütün kanser türleri ve kalp hastalıkları.Akciğer kanserine yakalandınızmı 5-6 ay sonra ölüyorsunuz kurtuluş şansınız günümüz tıbbında bile mümkün değil.Sigara içiyorsanız akciğer kanserine yakalanma oranınz çok yüksek ve sigara içenler içmeyenlere göre 15-20 yıl daha az yaşıyor.Sigara için 15-20 yıl daha az yaşamaya değer mi şu güzel dünyada.

Sizi tekrar tebrik ediyorum.Kesinlikle bir daha ağzınıza koymayınız.

Merhaba arkadaşlar,

Buğün altıncı günüm sanırım kurtuldum bu pislikten Bana vermiş olduğunuz desteklerden dolayı hepinize teşekürler arkadaşlar.

Saygılarımla,

Erol Demirtaş

İnanın kendime bir bahane arıyorum, şu illeti bırakmak için.Aracı oluyorsunuz ama bir giremiyorum niyetine.
Boşanma davasını açtım ama mahkeme sonuçlanmadı henüz!!! :)

Son nefeslerim...

sigarayı neden bıraktınız

ne kötülüğünü gördünüz. aslında sigaranın faydaları saymakla bitmez. toplumsal olanları da katarsanız hayli çoktur. kişisel faydalardan aklıma gelen 3 tanesi;
1- Köpek ısırmaz( çünkü, bastonu vardır)
2- hırsız girmez( geceleri hep öksürür)
3- ihtiyarlamaz( genç ölür)

kararınızı tebrik ediyor ve sabırlar diliyorum