Sınav Giriş Belgeleri Hk.

arkadaşlar bu dönem ilk kez sınava gireceğim için sorma ihtiyacı hissettim. Sınav giriş belgeleri bu kadar geç mi açıklanıyor? Haftasonu sınav var nerede gireceğimiz belli değil. Bunun yolculuğu var konaklaması var. odaya sordum 27 sinden sonra açıklanır dediler. herkeste aynı mı acaba?

Maalesef her sınav aynı.Neredeyse sınavdan 2 gün önce.İnsanın mantıgı almıyor başvurular bitti neden bekletiyorlar ama tesmer bu mantık aramak doğru olmaz

ben ikincide mali müşavir oldum.unutmayın bu davaya bas koymus herkes kazancak, herkes smmm olcak.önemli olan sonrası o belgeyi aldıktan sonra biri trilyonlar kazanırken siz belki iş bulamıycaksınız.ha nasıl smmm oldum sorarsanız işden ayrıldım 6 ay boyunca calısdım.düzgün calısmayan hiç kimse bu sınava kazanamaz.denetimden 38 le kaldım sınava girmeden denetimi ezberledim,adamlar anlıyor zaten senin calısıp calısmadıgını.

Sınav yeri belli olduğu için sanırım bu kadar geç açıklanıyor. Ankara da hukuk ve siyasal başka yok zaten.

ben ikincide mali müşavir oldum.unutmayın bu davaya bas koymus herkes kazancak, herkes smmm olcak.önemli olan sonrası o belgeyi aldıktan sonra biri trilyonlar kazanırken siz belki iş bulamıycaksınız.ha nasıl smmm oldum sorarsanız işden ayrıldım 6 ay boyunca calısdım.düzgün calısmayan hiç kimse bu sınava kazanamaz.denetimden 38 le kaldım sınava girmeden denetimi ezberledim,adamlar anlıyor zaten senin calısıp calısmadıgını.

Ne mutlu ki emeğinizin karşılığını almışsınız ama şu da var buradaki insanların şevkini kırmak hiç hoş değil ister belgeyi alır oturur ister ofis açar ister şirkette çalışır sonuçta çevresi olan insanlar daha fazla kazanacak tabi ki de ha şu da bi gerçek kendi ofisini açmadan hayatında hiç birşey değişmiyor sadece öz güven geliyor. bu konuda haklısınız. Ama bırakalım da insanlar sınavlarına çalışırken şevkini kıracak davranışları yapmamak. İnşallah herkes emeğinin karşılığını alır...

Hepimiz için ALLAH hayırlısını nasip etsin.İlk girişim olacak ama yeterli hazırlanmayı yapmadığım için kendimi çok kötü hissediyorum.
Kursa gidemedim sebebi; Kurs+İlk giriş ücreti anormal derecede yüksek geldi. Umarım 2. girişimde daha iyi olur.
Hayırlısı olsun.

Allah hepimizin emeklerini boşa çıkarmasın.Biran önce derslerimizi verip ruhsatımızı almayı nasip etsin

Allah yardımcınız olsun ilk giriş biraz stresli oluyor soruyu iyice okuyup cevaplayın. Özellikle Meslek hukukunda soruyu cevap kısmına tamamen yazarak cevabınızı peşine ekleyin.

Amin inşallah arkadaşlar uğruna işten ayrildigim sinavimiz için Rabbim yardımcımız olsun iki aydır vergi maliyet kendime zaman ayiramadim inşallah ctesi ve pazar harika olur soruları karıştırıp zorlamazlarsa inşallah

Allah yardımcınız olsun ilk giriş biraz stresli oluyor soruyu iyice okuyup cevaplayın. Özellikle Meslek hukukunda soruyu cevap kısmına tamamen yazarak cevabınızı peşine ekleyin.

meslek hukuku sınav cevaplarını fazla mı kasıyor. bildiğimiz belli etmek yetmiyor mu kelimesi kelimesine cevap mı yazmak gerekiyor. nasıl geçeceğiz bu sınavı.

meslek hukuku sınav cevaplarını fazla mı kasıyor. bildiğimiz belli etmek yetmiyor mu kelimesi kelimesine cevap mı yazmak gerekiyor. nasıl geçeceğiz bu sınavı.

Kelimesi kelimesine cevap yazmaya gerek yok. Soruyu doğru anlamak çok önemli. Meslek hukukunda çalışırken başlıkların da akla kazınması lazım. Şöyle ki ben bir sorunun cevabını bilmeme rağmen , başka bir şey sorduğunu sanmıştım.Benim gibi bir çok insan öyle sanmıştı aslında :)
Bir de sınav da sırasıyla cevap istenen dersler var, onlara da dikkat etmek lazım.
Şu heyecanı bir atsak aslında geçeriz de işte...

Demek istediğim örnek olarak şudur.

Soruda YMM ler hangi işlemleri yapamazlar? şeklinde ise
Cevaba .... işleri yapamazlar deme.
YMM ler .... işlemleri yapamazlar de.
Sorudan alıntı yap. bir de meslek mensubu kelimesini istenilen cümlelerde muhakkak kullan. Çok kasıntı bir sınav değil.