Sınav Hakkımın Kaybolmaması İçin

2013 haziran döneminde ilk kez sınava girdim. o dönemde hamileydim ve 4 dersimi verdim.
aralık ve mart sınav dönemlerinde doğum raporum olduğu için 2 dönem hakkım uzadı.
şimdi 2. kez haziran da sınava girmem lazım ama hiç çalışmadım, malum bebekle çok zor.
kalan derslerimde maliyet denetim ve vergi en sıkıntılı dersler,
yine de girip ne biliyorsam yapayım mı, sınav hakkımı öldürmemek için başvurmasam mı?

NOT : Başlık kurallara uygun olmadığı için tarafımca değiştirilmiştir.

Lütfen Forum Kuralları'na özen gösterelim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
2013 haziran döneminde ilk kez sınava girdim. o dönemde hamileydim ve 4 dersimi verdim.
aralık ve mart sınav dönemlerinde doğum raporum olduğu için 2 dönem hakkım uzadı.
şimdi 2. kez haziran da sınava girmem lazım ama hiç çalışmadım, malum bebekle çok zor.
kalan derslerimde maliyet denetim ve vergi en sıkıntılı dersler,
yine de girip ne biliyorsam yapayım mı, sınav hakkımı öldürmemek için başvurmasam mı?

başvurunuzu yapın ama geçebileceğiniz ders kadar başvuru yapın derim..Benimde 2 küçük kızım var hepimiz evdeyiz ama ben yine de ders çalışıyorum tek dersim kaldı o da maliyet. Diğer 6 dersimi verirken çok zordu uykusuzdum sürekli hatta ilk sınavıma gideceğim gün kızım düştü kafası yarıldı dikiş attılar ve ben sınava başka bir şehre gitmek zorundaydım o gün 5 dersten geçmiştim. çocuk olunca çok zor ama diğer sınavda da çocuğunuz olacak ve hiç bir şey değişmeyecek büyüdükçe daha kolay olmuyor :) hep aynı zorlukta devam , o yüzden 2 ders seçin ve kurtulun gitsin

çok teşekkür ederim, büyüdükçe daha kolay olmuyor lafınız kara vermemde etkili olacak kesinlikle :)
Allah yardımcımız olsun, size de kolaylıklar versin :)

teşekkür ederim size de kolay gelsin ( kısa bir not: büyüdükçe çok daha zor oluyor)

başvurunuzu yapın ama geçebileceğiniz ders kadar başvuru yapın derim..Benimde 2 küçük kızım var hepimiz evdeyiz ama ben yine de ders çalışıyorum tek dersim kaldı o da maliyet. Diğer 6 dersimi verirken çok zordu uykusuzdum sürekli hatta ilk sınavıma gideceğim gün kızım düştü kafası yarıldı dikiş attılar ve ben sınava başka bir şehre gitmek zorundaydım o gün 5 dersten geçmiştim. çocuk olunca çok zor ama diğer sınavda da çocuğunuz olacak ve hiç bir şey değişmeyecek büyüdükçe daha kolay olmuyor :) hep aynı zorlukta devam , o yüzden 2 ders seçin ve kurtulun gitsin

eğer 2 dersten gireceksen denetim ve maliyetten gir.vergide müfredat fazla olduğu için ona çalışman zor olur.eğer hiç bakmadın ve ders çalışamam diyorsan 1 ders seç ondan gir.kesinlikle hepsini pas geçme

bende öyle karar verdim, denetim ve maliyete başvuracağım.
maliyete baktım biraz ama denetime hiç bakmadım bide bu standartlar var soru gelir mi acaba?