Sınava Giriş Belgesi 2014 / 01

marmara üni fen edebiyat GZFC 012 vergiden sınava girecek varsa yanınızdaki yerimi almak isterim arkadaşlar :)

yok mu gfcz 012 arkadaşlar :)

marmara üni fen edebiyat GZFA 410
Benim maliyette aynı sınıf.Denetimden kesinlikle girmiycem bu dönem ne yapacaklar çok merak ediyorum.Allah hepimizn emeklerinin karşılığını almayı nasip etsin son 2 hakkım ve inanılmaz korkuyorum.Bu sınavdada veremezsen son sınavın stresini düşünemiyorum.Vergi gerçekten şans neyi okuycağımı şaşırdım

iktisat fakültesi nerede acaba sürekli fende girmiştim gzfa lara alışmıştım bu iktisat fakültesi AB01 yeni galiba sanırım vergiden kalan çok olduğu için yeni yeni yerler açıyorlar:D

maliyet muhaseebesi - ankara üniversitesi hukuk fakültesi vay be hep okumak istemişimdir. sınava girmek nasip oldu :).. burada bitirmek nasip olur inşallah...

Ben finansal muhasebeden 49 almıştım. tiraz ettim. İtiraz sonuçları açıklanmadan riske etmemek için başvuru paramı yatırım başvurumu yaptım.54 le geçmişim..Ama sınava giriş belgesinde finansal muhasebe dersi de var. Odayı aramıştım itiraz sonucu belli olunca bişey olmaz demişlerdi ama şimdi nolcak sınava girmezsem 0 mı almış olacağım.Yardımcı olursanız sevinirim