fonradar

Smmm Mesleği Hakkında Yardım

Açık Öğretim Fakultesi İşletme Bölümü 2. Sınıf Öğrencisiyim(1. Sınıf Bitti Gibi Duruyor Bahar Dönemi Final Sonuçları Henüz Açıklanmadı:)) )

Fakulte Bitiminde Smmm Olabileceğimi Öğrendim. Malum Açık Öğretim Fakultesinde Derslere Gitme Gibi Bi Durum Yok Sınavları Bi Şekilde Geçiyoruz Ama Ben Smmm Olmak İçin Gerekli Birikimi Yapmaya Şimdiden Başlamak İstiyorum.

Sizce Nerden Baslamalıyım En Küçük Anlaşılabilir ve Kolay Basamaktan Zora Doğru Sıralama Yapabilirmisiniz?

Ben Azimli ve Kafama Koyduğumu Yapan Biriyim Kime Danıştıysam Aöf Mezunu Sadece Askerliği Kısa Dönem Yapar Başka Bi Avantajı Olmaz Dediler Ben İnanıyorum Ki Zamanı Geldiğinde Smmm Stajını Başarı İle Bitirip Ruhsatımı Alacağım. Merak Ettiğim İse Şu Benim Gibi Aöf Okuyupta Şuanda Büro İşleten Yada Özel Sektör veya Kamuda Makam Mevki Sahibi Olan Varmı ? Yani Örnek Alabileceğim Birileri Mevcutmu Yada İzinden Yürüye Bileceğim Birileri Varmı ?

Siz Değerli Üstadlarımdan Yardım Bekliyorum..
Yardımcı Olan Üstadlarımada Şimdiden Teşekkurlerimi Sunuyorum..
İyi Forumlar

Sayın Murat212,

Öncelikle AÖF mezunlarının SMMM olmasına karşı çıkan insanların tepkisi ile karşılaşabilirsiniz, buna aldırış etmeyin.Ben AÖF mezunu SMMM'yim, yaklaşık 10 yıl
özel bir şirkette muhasebe müdürlüğü yaptım.Örnek alınası ya da izinden gidilesi başarılarım yok ama örgün eğitim ikitsat-işletme mezunu olanlardan bir eksiğim de yok.

Yolunuz açık olsun.

Sayın Murat212,

Öncelikle AÖF mezunlarının SMMM olmasına karşı çıkan insanların tepkisi ile karşılaşabilirsiniz, buna aldırış etmeyin.Ben AÖF mezunu SMMM'yim, yaklaşık 10 yıl
özel bir şirkette muhasebe müdürlüğü yaptım.Örnek alınası ya da izinden gidilesi başarılarım yok ama örgün eğitim ikitsat-işletme mezunu olanlardan bir eksiğim de yok.

Yolunuz açık olsun.

Çok Teşekkur Ederim İlginiz vede Cevabınız İçin Peki Mesleğimle İlgili Olarak Birikim Yapmaya Nerden Başlamam Gerekiyor Muhasebede Temel Basamaklar Yada Normal Bi Smmm Nin Hakim Olması Gereken Bilgiler Konular Nelerdir Bu Konudada Beni Aydınlatırsanız Çok Sevinirim Sevgili Üstadım