fonradar

SMMM Ofisine Gider Ortağı Arayan / Kadın SMMM Gider Ortağı Arıyorum.

Arkadaşlar merhaba, sıfır mükellef ile ofis açacağım bu yüzden masrafları makul seviyeye indirebilmek için gider ortağı olabileceğim gerekirse benim gibi sıfırdan baslayan bir arkadaşla da ofisi bulup kirayı paylaşabiliriz veya mevcutta ofisi olup en az 1+1 şeklinde kirasını paylaşabilecek kadın SMMM gider ortağı arıyorum. Kartal, Pendik, Maltepe civarı olabilir.

Arkadaşlar merhaba, sıfır mükellef ile ofis açacağım bu yüzden masrafları makul seviyeye indirebilmek için gider ortağı olabileceğim gerekirse benim gibi sıfırdan baslayan bir arkadaşla da ofisi bulup kirayı paylaşabiliriz veya mevcutta ofisi olup en az 1+1 şeklinde kirasını paylaşabilecek kadın SMMM gider ortağı arıyorum. Kartal, Pendik, Maltepe civarı olabilir.
Merhaba,

uzun zaman geçmiş ama sormak istedim, ortak bulabildiniz mi ?

Merhaba
Benim işyerimde Maltepe/Zümrütevler'de.Ofis olarak destek veremem belki ama bilgi ve dayanışma anlamında elimizden geleni yapmaya çalışırız.
Bilginiz olsun diye yinede yazmak istedim.

Kusura bakmayın ama gider ortaklığı kavramı malesef eskilerde kaldı. Malum bir şirket defteri defter ücreti eşittir yarım depo benzin........ Acı ama gerçek...