fonradar

SMMM Staj Sınavı

Yahu nedir bu bizim çektiğimiz sıkıntı... Sınava gir dur... SMMM staj sınavı ne kadar adaletsiz bir sınav... Bu sınav yüzünden psikolojim bozuldu...çalışıyoruz bir grup arkadaşımızla... Girip girip kalıyoruz.. 20 ye yakın ders var... Zamanın da bol keseden dağıtmışlar SMMM ruhsatlarını..Tabiki bizde haketmeden almak istemeyiz bu belgeleri...Sırf 5-6 tane hukuk dersi var... KArdeşim ben avukat mı olucam... Daha Ülkemizdeki avukatlar Yeni T.C.K.'yı bilmezken.. Ben ilerki sınavda Yeni B.K. ve Yeni T.T.K nundan sorumlu olucam... Yazık yazık lütfen gençlerin önüne kapatmayın...rica ediyorum... Artık engeller koymayın... Bize gelince bir dünya problem... Ticaret lisesini bitirdik... Yok dediler İşletme ve İktisat fakültelerine giremezsiniz.... İyi kötü çalıştık çabaladık... Üniversiteyi bitirdik... Bu seferde staj sınavı... Ya nerde bu adalet... Ben bu sınavları koyanlara soruyorum...Sizlerde bu yollardan geçtiniz.. Bu ticaret lisesi ve ilgili bölümlerden üniversite mezunlarına bu engelleri koymak güzelmi... Sizde bu yollardan geçtiniz... Keşke bu uygulamaları sizlere de yapsalardı da... Çektiğmiz sıkıntıları anlayabilseydiniz.....

ileride, bence yabancı dil sınavı da olacak
(ancak benzer konulu başlık var-arama yapmakta fayda var )

Ynt: SMMM Staj Sınavı

Herşey para öksürsek para ödüyoruz.Gerçekten istediğim iki iş vardı biri Bankacılık diğeride Muhasebecilikti zaten kendimize ait bir büromuz var.Bu yüzden bu işe devamda etmek için sıınava başvuru yaptım.Yaptığım andan itibaren herşeye para öder hale geldim.Birde kurs düzenleniyor.Staj sınavına girecek adaylar tam anlamıyla sağılacak inek ve siz sağıyorsunuz bu kadar basit.