fonradar

Smmm Staja Başlama Sınavı

Günaydın ,

Smmm staja başlama sınavı için derslere çalışmaya başlamak istiyorum ancak iki kitap arasında kararsız kaldım.

Deha dersanesinin ve İslam Çankayanın kitabı arasında kararsız kaldım.
Sizce hangi kaynaktan çalışmalıyım. 2010/ kasım sınavı için hazırlanıyorum. ders çalışmaya başlamak için erken mi? / geç mi kaldım yoksa?
Tecrübelerinizi Paylaşırsanız İyi olur.

Teşekkürler.

Ynt: Smmm Staja Başlama Sınavı

Kitap konusunda ben dehadan çalışmıştım geçtik bi şekilde. Ancak yinede bu bir tavsiye sayılmaz daha iyi bilenler arkadaşlar vardır mutlaka.

ben size sadece Allah kolaylık versin demek istedim:)

proaccount çok sağol inş. kolay olacak..

zeyna78 tesmer cdleri dosya açtırken mi veriyolar yoksa isteğe bağlı bi durum mu?

Elli yerden çalışmana gerek yok. İslam Çankaya ile 3 ay hazırlandım, ilk girişte kazandım. Bol şanslar...

champell59 ' Alıntı:
Elli yerden çalışmana gerek yok. İslam Çankaya ile 3 ay hazırlandım, ilk girişte kazandım. Bol şanslar...
Bende aynı şekilde hazırlandım.

Bende İslam Çankayadan çalışanlardanım + olarakda muratın mavi kitabının sadece denetim bölümüne çalıştım , ne kurs nede başka bir yardım aldım tertemiz 64 le geçtim ancak şuan durumlar nedir sınav ne derece zordur tek kitap yetermi bilmiyorum yanıltıcı olmakda istemem.

Murat Eğitim Kurumlarının mavi kitabını tavsiye etmem. Özellikle maliye-ekonomi konuları çok karışık gelmişti bana. Fazla ayrıntı vardı

Yorumlarınız için teşekkürler.

İslam Çankaya'nın kitabını almaya karar verdim.

İlk sınavda kazanmak için Tesmer cdsini almayı düşünüyorum.

SERKAN_ ' Alıntı:
Günaydın ,

Smmm staja başlama sınavı için derslere çalışmaya başlamak istiyorum ancak iki kitap arasında kararsız kaldım.

Deha dersanesinin ve İslam Çankayanın kitabı arasında kararsız kaldım.
Sizce hangi kaynaktan çalışmalıyım. 2010/ kasım sınavı için hazırlanıyorum. ders çalışmaya başlamak için erken mi? / geç mi kaldım yoksa?
Tecrübelerinizi Paylaşırsanız İyi olur.

Teşekkürler.
selam silam çankayanın romanlarını tavsiye etmiyorum ben kasım 2008 sınavına islam çankayanın kitaplarından çalıştım sonuç 40 ! daha sonra odanın kursuna gittim ordaki kitaplar birde çıkmış sorulara çalışıp 60 aldık bu benim fikrim

Farklı kitaplardan çalışabilirsiniz. Kesinlikle odadan staja başlama eğitim cd'ni mutlaka alınız.

Tesmer'in Staja Başlama Sınavına Hazırlık İnteraktif CD si olabilir...
cd den çalışmak istemiyorsan islam çankaya staja baslama kitabı çok iyi olmasa da sınavı vermeni sağlar.

aöf'nin kitapları iyidir. Bu kitaplarla 1 - 1,5 ay kadar çalıştım. İlk girişte dersaneye gitmeden kazandım.

dehanın yaprak testleri olana varsa e-mail atabilir mi? çok yakın bi arkadaşım için. :)