SMMM Staja Giriş Kaynaklarıı-Yeterlilik Kaynaklarım

Arkadaşlar selam,

Elimdeki SMMM Staja giriş kaynaklarını ihtiyacı olan bir arkadaşa göndermek istiyorum.Kargo parasını ben karşılayacağım.

SMMM Yeterlilik elimdeki kaynakları ve notları da maddi olarak ihtiyaç sahibi bir arkadaşıma göndermek istiyorum. İlk seferde 7/7'de yaptım.
Yalnız kargo parasını ben ödeyeceğim için elimde ne varsa tek bir kişiye göndermek istiyorum.
İlgilenen arkadaşlar bana özelden mesaj atabilirler mi?

Aynı şekilde bende elimdeki kaynakları göndermek istiyorum. Tek ricam gerçekten ihtiyacı olanlar olursa sevinirim. Özelden mesaj atabilirler.
Arkadaşlar selam,

Elimdeki SMMM Staja giriş kaynaklarını ihtiyacı olan bir arkadaşa göndermek istiyorum.Kargo parasını ben karşılayacağım.

SMMM Yeterlilik elimdeki kaynakları ve notları da maddi olarak ihtiyaç sahibi bir arkadaşıma göndermek istiyorum. İlk seferde 7/7'de yaptım.
Yalnız kargo parasını ben ödeyeceğim için elimde ne varsa tek bir kişiye göndermek istiyorum.
İlgilenen arkadaşlar bana özelden mesaj atabilirler mi?

helal olsun sizlere :) bana tktvlkn hocam kitaplarını göndermişti iyi ki var sizin gibi insanlar :) bu arada 7/7 yapmanın püf noktası ne acaba ?

Merhaba,
Yeterlilik kitaplarını ismail avşar arkadaşıma göndereceğim.
7/7 yapmanın püf noktası; sistemli çalışmak, konuların gerçek mantığını anlamak bana göre