fonradar

SMMM Stajı Hakkında 3 Soru

• Konbuyu başlatan mevlutozarslan
  • Başlangıç tarihi
M

mevlutozarslan

Ziyaretçi
Merhaba.. 3 sorum olacak.... :wink:

:?: SORU 1: Ben Kasım/2004 sınavını kazandım. Askerden döndüm ve yeni işe girdim. 01/07/2005 tarihi itibariyle sigorta girişim yapıldı. Eylül/2005 ‘de stajımı başlatmayı düşünüyorum. Sorum şu ; daha yeni işe başlamam dolayısıyla dosyamda işyeri evrakları eksik. Bu evrakların bilfiil staja başlamadan önce verilme zorunluluğu var mıdır? Yani stajım eylül ayında başlatacağım için evrakları da Eylül ayında getirmeyi düşünüyordum. Bir sakıncası var mı?

:?: SORU 2: Tesmer’in Uzaktan Sürekli Eğitim( e-USE) sınavları internet ortamında mı yapılacak?

:?: SORU 3: Tesmer’in web sayfasından indirdiğim stajyer el kitabında ;
“SINAVI KAZANAN ADAYLAR, sınav sonuçları açıklandıktan sonraki, staj başlama döneminden itibaren 2 yıl içerisinde staja başlamak zorundadırlar.” Diye bir ibare ile karşılaştım. Bu süre 1 yıldan 2 yıla mı çıkartıldı? Doğru mudur?

Cevablarınız için şimdiden teşekkür ederim..
İyi çalışmalar..

arkadaşlar bu soruma İsmmmo staj birimi şöyle cevap verdi.. Sizinde bilgilenmeniz açısından buraya aktarıyorum..

Sayın Mevlüt Özarslan, evraklarınızı 15.09.2005 tarihine kadar teslim etmeniz gerekmektedir. Eğitimler internet ortamından olacak. Evet staja başlama süresi 2 yıla çıkarıldı. İyi çalışmalar STAJ BİRİMİ [email protected]