SMMM Yeterlilik 2013/3 Dönem Sınav Giriş Belgeleri

Arkadaşlar merhaba, Sınav Giriş Belgelerini Teos üzerinden alacağız sanırım. Fakat hala bu kısım aktif değil. Bu kısım ne zaman aktif hale gelecek bilginiz var mı?

İtiraz sonuçlarını kanuni süreden günler günler sonra açıklayan tesmer için daha bayağı bi süre var demektir :)

Ahh ah. Adamım bana daha bugün saat 16.00'da dediler sınava girebileceğimi :) Düşün artık belgelerin halini

Bu meslek için senelerdir uğraşıyoruz. Bir de çeşitli adlar altında dünyanın parasını ödüyoruz. Son haftada sınav heyecanı tavan yapmış durumda zaten. Bir de sınav giriş belgesi bile henüz çıkmamışken stres düzeyi artıyor gitgide. Sanki bir aksilik olacakmış da sınava giremeyecekmiş gibi hissediyorum... :(

merhaba sınava gırıs belgesını alan var mı acaba? ben bır turlu ulaşamıyorum... '2013/3 dönemi aktif dönem olmasına rağmen başvuru dönemi kapalıdır. Lütfen duyuruları takip ediniz. ' şeklinde uyarı veriyor...

merhaba sınava gırıs belgesını alan var mı acaba? ben bır turlu ulaşamıyorum... '2013/3 dönemi aktif dönem olmasına rağmen başvuru dönemi kapalıdır. Lütfen duyuruları takip ediniz. ' şeklinde uyarı veriyor...

henüz alamadım bende 28 kasımda verilecektir diye yazı çıkıyor

30 Kasım - 1 Aralık 2013 tarihlerinde yapılacak olan SMMM sınavı ve 1 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan ABC Grubu Staj Değerlendirmeleri için Sınav Giriş Belgeleri 28 Kasım Perşembe günü teos.tesmer.org.tr adresinde yayınlanacaktır.
30 KASIM - 01 ARALIK 2013 (3. DÖNEM)

SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK

SINAV PROGRAMI

30 KASIM 2013 - CUMARTESİ
I. MUHASEBE DENETİMİ 09.00-10.30 1.5 Saat
II. MUHASEBECİLİK VE MALİ MÜŞAVİRLİK MESLEK HUKUKU 11.30-13.00 1.5 Saat
III. VERGİ MEVZUATI VE UYGULAMASI 14.30-16.00 1.5 Saat
IV. HUKUK 17.00-18.30 1.5 Saat

01 ARALIK 2013 - PAZAR
I. FİNANSAL MUHASEBE 09.00-12.00 3 Saat
II. FİNANSAL TABLOLAR VE ANALİZİ 13.30-15.00 1.5 Saat
III. MALİYET MUHASEBESİ 16.00-17.30 1.5 Saat

SINAV MERKEZLERİ

ANKARA : Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi
Cebeci /Ankara

İSTANBUL : Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü
Fen Edebiyat Fakültesi ve İktisat Fakültesi Derslikleri
Kadıköy / İstanbul

İZMİR : Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Derslikleri
Bornova /İzmir

"30 Kasım - 1 Aralık 2013 tarihlerinde yapılacak olan SMMM sınavı ve 1 Aralık 2013 tarihinde yapılacak olan ABC Grubu Staj Değerlendirmeleri için Sınav Giriş Belgeleri teos.tesmer.org.tr adresinde yayınlanmıştır."

Ama sisteme girmek ne mümkün...

Herhangi bir sınav döneminde bu sistem çakılmazsa şaşıracağım. Çok enteresan bu kadar para kazanıyorlar sisteme yatırım yapıp ayağa kaldırmak bu kadar zor olmamalı. Her dönem aynı sorun yaşanıyor.

Aynen. Ya zaten 5.000 max. 10.000 kişi var altı üstü. Aöf, ÖSYM nasıl yapıyorsa Tesmer'de yapsın. F5 tuşuyla akraba oluyorsun SMMM olana kadar o derece