SMMM Yeterlilik Bu Hafta Açıklanır mı ?

Al bendende o kadar konuları unuttum resmen kaldı bir ay bende o tempoya nasıl ayak uydurup başlayacağımı düşünüyorum. Buda beni sitrese sokuyor bana göre sınavım iyiydi maliyet te çok ufak bir hata yaptım göz yanılması sebebiyle yanlış bir rakam aldım haliyle sonucudu direk etkiledi ama yaptığım işlemler noktasına virgülüne kadar dogru fakat geçirmiyecekler diye düşünüyorum ama adapte olupta başlayamadım bile çalışmaya kala kaldım resmen bir açıklasalarda en azından o havaya girsek

Al bendende o kadar konuları unuttum resmen kaldı bir ay bende o tempoya nasıl ayak uydurup başlayacağımı düşünüyorum. Buda beni sitrese sokuyor bana göre sınavım iyiydi maliyet te çok ufak bir hata yaptım göz yanılması sebebiyle yanlış bir rakam aldım haliyle sonucudu direk etkiledi ama yaptığım işlemler noktasına virgülüne kadar dogru fakat geçirmiyecekler diye düşünüyorum ama adapte olupta başlayamadım bile çalışmaya kala kaldım resmen bir açıklasalarda en azından o havaya girsek

Bende geçme ihtimalim var diye kitap açmadım sonuçları görmeden başlamak istemiyorum ama tekrar nasıl adapte olurum onuda bilmiyorum

Bence açıklamazlar. Pazartesi günü bu saatlere kadar bekleirler sonrada açıklarlar.
Tekrar adapte olmak gerçekten zor.
Maliyetten ufak bir hata yaptım diyen arkadaşları üzmek istemem ama maliyet tamamen sonuç odaklı bir ders olduğu için affetmezler diye düşünüyorum. Bu düşüncemin sebebi bir önceki sınavda bende sizin yapmış olduğunuz hatayı yapmıştım ve cevabımı doğru gittiğim yere kadar puanlamışlardı.
Herşey gönlümüze göre ve hayırlıysa olsun.

Bence açıklamazlar. Pazartesi günü bu saatlere kadar bekleirler sonrada açıklarlar.
Tekrar adapte olmak gerçekten zor.
Maliyetten ufak bir hata yaptım diyen arkadaşları üzmek istemem ama maliyet tamamen sonuç odaklı bir ders olduğu için affetmezler diye düşünüyorum. Bu düşüncemin sebebi bir önceki sınavda bende sizin yapmış olduğunuz hatayı yapmıştım ve cevabımı doğru gittiğim yere kadar puanlamışlardı.
Herşey gönlümüze göre ve hayırlıysa olsun.

Resmen ömrümüz gidiyor beklemekten umarım bu kadar beklemeye karşılık olumlu sonuç alırızda bu strese değer

Yeterince bekledik artık bu hafta açıklasınlar. Ben de belki cuma günü açıklarlar diye ümit içersindeyim.

birinci dağıtımda güg dagıtırken bırıncı gug rakamını dogru almısım ıkıncısınde bır satır asagı kayıp toplam gugu dagıtmısım ve soruyu o sekılde tamamlamısım bende oyle dusunuyorum vermezler oysakı butun arkdaslara ben ogretmöıstım:) bırde soruları tutturduydum kahretsın kısmet boyleymıs napalım:)

Ben her iki soruyuda patlattım bu sınavda.En kötü 70 bekliyorum. O değil ulan geçemeyince erken açıklarlardı bu seer kesin geçtim diyorum adamlar sevinci kursağımda bıraktı 15 gün ötelediler :D

merhaba arkadaşlar bende sözel derslerimi merak ediyorum nasıl puanlayacaklar diye..sayısallar zaten sonuç odaklıdır.. zamanda geçmek bilmiyor..

bende hergün bakıyorum biraz önce de baktım..site açılmıyor...heyecan dahada arttı..