SMMM Yeterlilik Kitapları Ve Konu Özetleri Hakkında

Merhaba arkadaşlar. Ben Aralık 2013 sınavını kazanarak SMMM oldum. Elimde 2013 Mayıs ayında aldığım Dehanın kitapları var 7 adet. O kitaplarla çalışstım ve kazandım. Şu anda 200 TL ye deha satıyor. İlgilenen olursa Bende 150 TL ye elimden çıkarmak istiyorum.İlave olarak elimde 70 Mb çalışma bilgisi ve sınav öncesi çalışma soruları var. İlgilenen olursa [email protected] adresinden bana maille ulaşabilirler...

CAM00044.jpg

Elimde 1 adet soru bankası bir adet ise Maliyet Muhasebesi deha Kitabı var.Sınava mart 2014 de kalan 2 dersten girdikten sonra bu kitapları isteyene ücretsiz göndericem.

Ayrıca çıkardığım ders notlarınıda göndericem.İnşallah okuyabilirseniz harika notlar var.Onlarıda ücretsiz göndericem.

yanlış anlamayın da kitapları ücretsiz vermek istemiyorlar diye haksızlık yapılıyor bence sonuçta bedava alınmıyor o kitaplar satmak en doğal hakkı satmayadabilir ben kitaplarımı asla satmam ama satana da karışmam keyfi bilir alan olduktan sonra ilginç geliyor okumuş insanların bu konuda böyle tepki vermeleri ....

Ne güzel 200 tl lik kullanılmış kitabı bizim uyanık 150 tl ye satıyor ne hayrını göreceksin o paranın ALLAH RIZASI için verde bir hayra geçsin

Konuyu biraz saptıracağım ama bence de kitaplarını satmak isteyenlere biraz fazla yükleniliyor. Tamam verse güzel olur ama kişinin kendi tercihidir. Konuyu iyice dağıtıyorum ama burada kitabını daha uygun fiyata elinden çıkarmak isteyenlere laf söylemektense; ruhsat ücretinin neredeyse 5.000,00.-TL'ye yaklaştığı, stajyerlere asgari ücretin bile çok görüldüğü, anlamsız cd'lere 525 mi 575 Tl 'ye cd'lerin satıldığı stajyer kardeşimin sıfırı 200Tl olan kitaplarını 150Tl ye satmasını asla yadırgamam. Kusura bakmayın belki kötü bir tanım olacak ama; açlık arabacılığa benzemez, olmadı mı 1TL bile çok paradır. Bugün yakınınızdan 10TL isteyin yüzünü buruşturur. Bu yüzden bence fazla laf söylemenin haksızlık olduğunu düşünüyorum. Şöyle ki durumu iyidir bedava gönderir takdir ederiz. Ama durumu yoksa da kimse kusura bakmasın fakat birşey söylenmesi yanlış olur diye düşünüyorum. Kendi şahsi fikirlerimdir...

Ben yadırgarım arkadaş kitap çok değerlidir ya kütüphanende kitaplığında durur her zaman istifade edersin yada sen sınavı kazandıysan bir daha sınav harcı yol yemek su dersane fotokopi paasından kurtulmuşsun buna karşıllık 3 kuruş kitap parasını istemek bence çok da mantıklı bir şey olmasa gerek bilginin zekatı paylaşmaktır bu işi de hayrına yap bütün kapılar açılır bereketni görürsün yoksa çok darbe yersin bakın inceleyin

arkadaşlar merhaba 2014 martta 2 dersim var. maliyet muhasebesi ve meslek hukuku soru tahminleri olanlar lütfen paylaşsın ayrıca elimde diğer derslerin notları ve kaynakları mevcut isteyen olursa gönderebilrim.herkese şimdiden başarılar..