fonradar

Smmm Yeterlilik Maliyet Muhasebesi (2014 Sınav-Kaynak Paylaşımı-Çözülemeyen Soru Paylaşımı)

merhabalar, bu foruma yeni dahil oluyorum kasım 2014 bitirme döneminde sınava giricem. tavsiye edebileceğiniz kaynak kitaplar varmıdır. Deha nınkiler henüz basımda ,başka bir iyi kaynak bilen varmıdır? yardımcı olurmusunuz? teşekkürler

rica etsem dehanın 50 sayfalık özet hukuk notlarını banada mail atabilirmisiniz?lütfen şimdiden teşekkür ederim.

çıkmış yıl soruları + Yurdakul çaldağ. en az 70 ile geçersiniz. maliyette konuları çok iyi anlamak lazım. Değilse çözdüğünüz sorular havada kalır . Hiç bir işe de yaramaz.

70 puanlık soru kolay gibi görünsede işçilik hesaplaması 80 ihtilali gibi oldu. İşçilik gelsin basit diyen arkadaşlar rakamları ne buldu merak ediyorum. Gidiş yöntemine puan vermezlerse çok kalan olur. Can alıcı nokta DİG VE ENDIREKT İŞÇİLİK Tİ.

Mail adreslerini özelden gönderen arkadaşlara maliyet muhasebesi çözümlerini gönderebilirim. Dün sınavdan sonra ankarada raci hocaya çözdürdük..

sınavda da aynı kağıdı verdiysen belge hayırlı olsun diyebiliriz :)
Yok ya nerde arkadaşım. Gelir tablosuna yanlışlıkla finansal giderleri eklemişim. 2. soruda net ücretleri stresten bi türlü bulamadım. Oda tüm dağıtımı ister istemez etkiliyor. Hakkımızda hayırlısı.

Rebel2013

Rebel2013 nick li arkadaşım Yurdakul Çağlar ın maliyet muhasebe kitabını çözün demişti konunun başında ben bugün baktım dünya kadar kitap yazmış adam hangi kitabını almam lazım bu sınavda fazla soru çözememekten çok basit hatalarla %99 kaldım.O yüzden o kitabı almak istiyorum.Hangi kitabını almam gerekiyor tam ismini yazarsanız ona göre alıp çalışayım.

Rebel2013 nick li arkadaşım Yurdakul Çağlar ın maliyet muhasebe kitabını çözün demişti konunun başında ben bugün baktım dünya kadar kitap yazmış adam hangi kitabını almam lazım bu sınavda fazla soru çözememekten çok basit hatalarla %99 kaldım.O yüzden o kitabı almak istiyorum.Hangi kitabını almam gerekiyor tam ismini yazarsanız ona göre alıp çalışayım.
yurdakul hocanın kitabı sadece çözümdür. Hiç anlatım yoktur. Hesaplamalar yapıyor ama hangi rakamı nerden aldı oraya koydu bilmiyorsun. Bazı kısaltmalar var kısaltmada ne demek istediğini anlamıyorsun. Eğer hiç bilginiz yoksa tavsiye etmem.