fonradar

Smmm Yeterlilik Sınavını Geçen Arkadaşlar Kaynakları Hakkında

Yeterlilik sınavını gecen arkadaşları tebrik ederim.Acaba ellerinizdeki kaynakları göndere bılırmısınız bulunduğum şehırde kaynak sıkıntısı ve kurs sıkıntısı cekıyorum onerılerınızı yazarsanız ve kaynaklarınızı gonderırsenız memnun olurum.Meslek hayatınızda başarılar dılerım.

Arkadaşım Meslek Hukuku ve Denetim Deha ders notları ve Vergi Hukuku Murat ders notlarını maile yükledim. Analiz'i odanın kitabı ve Murat ile çalışmıştım onları arkadaşa verdiğim için yükleyemedim. Maliyet notumu forumdan bir arkadaşa yolladım, kendisi taratıp maile atacak. Hukuk notları için maille yetinme derim, bana göre kaynak çok ama yetersiz.

Arkadaşım Meslek Hukuku ve Denetim Deha ders notları ve Vergi Hukuku Murat ders notlarını maile yükledim. Analiz'i odanın kitabı ve Murat ile çalışmıştım onları arkadaşa verdiğim için yükleyemedim. Maliyet notumu forumdan bir arkadaşa yolladım, kendisi taratıp maile atacak. Hukuk notları için maille yetinme derim, bana göre kaynak çok ama yetersiz.

meslek hukuku ve denetim notlarını yükledim demişsiniz ama mail adresinde yeni yükleme yok derslerin özetlerine ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz