smmm_yeterlilik@hotmail Hesabı

rotten1982

Katkı Sunan Üye
selam arkadaşlar

bu hesaba ne oldu giremiyorum bir türlü. yardımcı olursanız sevinirim.

birşey değil arkadaşlar.maalesef böyle karaktersiz adamlar her meslekte olduğu gibi bizim mesleğimizde de var ve olacaktır.nasıl hastalıklı bir zihin anlamıyorum.kendi mailin gibi kullanabildiğin bir hesap.istediğin yerden istediğin zaman girebiliyorsun.ne diye kendi zimmetine geçirmeye çalışıyorsun anlamıyorum.şimdi bu adam kendine ait olmayan bu maili bile sizlerle paylaşamıyorken türmob istediği kadar etik ilke koysun haksız rakabeti önlemeye çalışsın hiçbir faydası yok.bu zihniyetteki bir adam müşteri çalmak için herşeyi yapar.

Bir de bu bahsettiğimiz kişi nerden baksan en azından 27-28 yaşındadır.
Bu yaşa kadar oturmamış bir karakter ile yaşaması da zor :)

Neyse şu itiraz sonuçları açıklansa da biz de yolumuza baksak artık :)

bu hesaba paylaşım yapan herkesten allah razı olsun. notlardan oldukça yararlanıyorum. tekrar teşekkürler.

smmm+12345 bazı anguslar yüzünden şifre değiştirilmek zorunda kalmıştır

Merhaba Sayın Sidarta,

Dosyanızı Google Docs , DropBox gibi ücretsiz servisleri kullanarakta paylaştırabilirsiniz. Böylece kötü niyetli kişiler işlem yapamaz.

Saygılarımızla

Bazı işyerlerinde(mesela bizde) o tarz sitelere giriş engelli olduğu için mail paylaşımını tercih ettim.tavsiyeniz için yine de teşekkürler

Başka birisi hesabınızı kullanıyormuş gibi görünüyor
Yalnızca sizin [email protected] adresine yeniden girmenize yardımcı olmak için bunun sizin adresiniz olduğundan emin olmamız gerekiyor.

Arkadaşlar dosyaları DropBox, Google Docs gibi sitelere neden ısrarla atmadığınızı sorabilir miyim?

Bazı işyerlerinde(mesela bizde) o tarz sitelere giriş engelli olduğu için mail paylaşımını tercih ettim.tavsiyeniz için yine de teşekkürler