fonradar

Soru Ve Cevaplar Yayınlandı !

tabiki itiraz etsin ben de 42 aldım ve itiraz edeceğim.benim dosyam yandı bu ders yüzünde iki sene önce.Allah bir daha göstermesin.Saolsun Yusuf Sürmen hoca.ve yine iki sene önce malıiyet muhasebesi dersinden 55 almıştım itiraz ettmi sonuç 85 olarak geldi.düşünün artık.

aman nurbanu itiraz gibi birşey demişsin işleri belli olmaz 30 falan verebilirler formda birinci soruda kko nını 0.80 aldığımı yazmıştım hatırlıyor musun bilmem 680 nolu hesabıda kullandım senin gibi cevaplarımı not etmiştim eşimle karşılaştırdık tesmerin cevap anahtarıyla bire bir yani cevaplarım full dogru ama bana 40 vermişler. İtiraz ettim bakalım ne olacak başka benim durumumda olan arkadaş varmı merak ediyorum onlara kaç vermişler

ititraz da değişen ve bvelgesini alan çok oldu geçen dönem hatırlarsan , forumda.
inşallah düzeltirler. valla dediğin gibi , hatta sınava girmemiş biel sayarlar, susayım bari ama resmen not kırmışlar ki kırılacak bir şey de yoktu.yani.

Kurtuldunya ders çalışmaktan nurbanu, sen ona bak arkadaşım. Ortalama probleminde yok arandığına göre görüyorsun, seninlede yazışmıştık hatırlıyor musun bilmem, gelir tablosu karı 10 000 e kadar bulmuştuk yanlış yapsak, bu rakamı bulabilir miydik bi arkadaşın dediği gibi dehanın hocalarının yapamadıgını yapmışız, kağıdım 90 ama 50 verselerdi, ona da razıydım. bu kadarda haksızlık olur mu 2 kağıt vermiştim acaba biri kayıp mı oldu, okumadılar mı anlayamadım.neyse bize ders çalışmak düşer nurbanu, sizde 60 da olsa tadını çıkarın, senin yerinde olsam ben öyle yapardım. hele o sınav günü stresi, 2 ay sonuç bekleme stresi artık bunları yaşamayacaksın ya arkadaşım var mıdır bundan güzeli tebrikler tekrar arkadaşım.

Nur banu ben açılış işlemlerine başladım bile :) kendi işe başlamanı vermek keyifli bişey :)

ne güzel ,allah rast götürsün işelriniç
ben henüz öyle bir şey yapmayacağım.
bekliyorum.ruhsat alıp gene işçi oalcağım sanıırm :)))))
ruhsatlı işçi.
biraz masraflı geldi bana ,

nurbanu ruhsatını işyerinde kullanmıyacakmısın. yoksa patronlar kullandırmıyorlar mı?. bizde dışardan içeri alacağız. zaten içerde her işi ben yapıyordum. resmi ve ön muhasebe bordro hepsini ben yapıyorum. patronlara teklif suncam dışarı ödediğiniz ücreti bana ödeyin diyeceğim. bakalım nasıl bir tepki vercekler.

ben de bütün işi yapıyorum. 2 şirket var ,burada 1 tanesi ymm de biri smmm de,
ancak ayıp olur böyle bir şey yapmak,
ancak bugün smmm aradı ben bıraksam ne olur diye , bende ben alırım::) dedim güldük.
ama patron akıl etmez zaten smmm asgari bedelden ödüyoruz.
ancak patronumun 2 şirketi daha var , onalrıda alırsam olurda . hiç akıl etmezler bende söylemek istemiyorum şimdililik. bir ara kulis ypıp ,
ruhsat parasını çıkarabilirim ,diye de, işte ne bilim kısmet bunalr