SPK 12/2011 sınav sonucu Açıklanmış!

Ynt: SPK 12/2011 sınav sonucu Açıklanmış!

ortalama 73 dü , 77 ye yükseldi , iptal olan sorular birlikte... :)

standartlardan 76 aldım ve ortalamayı tutturdum. Çok şükür buda bitti. Bundan sonra bu belgeyi Adana gibi bir yerde nasıl kullanacağız onu düşünmek lazım...

Kazanan arkadaşları tebrik eder ve başarılarınızın devamı dilerim.
Darısı başımıza inşallah.;)

Sonuçlara nasıl ulaştınız acaba ? Verilen link açılmıyor.

Kenche ' Alıntı:
Sonuçlara nasıl ulaştınız acaba ? Verilen link açılmıyor.

Sonuçlar normalde yarın açıklanacaktı. Aldığımız bilgiye göre bugün sitede bir çalışma yapıp verileri girmişler fakat yarın yayımlanacakmış. Veri girdikleri anda linki aktif olarak yakalayan arkadaşalar sonuçlara ulaşabilmişler.

Hay axi şansa bak arkadaş notlara bakamıyoruz,

Arkadaşlar bende sınavı vermiş bulunmaktayım. Bu sınavı vermemde katkıları olan Eylülduru, deeper-blue ve diğer forumdaşlara çok teşekkürler. Eylülduru inşallah sende kazanırsın en kısa sürede. Dualarım seninle...

Merhaba,

Ben de sınavı verdim, bu süreçte benimle sıkıntımı paylaşan herkese çok çok teşekkürler.

Soner KOCACI ' Alıntı:
Arkadaşlar bende sınavı vermiş bulunmaktayım. Bu sınavı vermemde katkıları olan Eylülduru, deeper-blue ve diğer forumdaşlara çok teşekkürler. Eylülduru inşallah sende kazanırsın en kısa sürede. Dualarım seninle...

Tebrik ederim Soner Bey, çok sevindim kazanmana..benimde küçük bi katkım olduysa ne mutlu bana.. :)
Bu sınavı veremedim ama gönderdiğim notlarla sanırım bi çok hayır duası aldım ..Bu da benim için teselli olsun artık..İnşallah bi dahaki sınava..

Kolay gelsin :)

EYLÜLDURU ' Alıntı:
Soner KOCACI ' Alıntı:

Tebrik ederim Soner Bey, çok sevindim kazanmana..benimde küçük bi katkım olduysa ne mutlu bana.. :)
Bu sınavı veremedim ama gönderdiğim notlarla sanırım bi çok hayır duası aldım ..Bu da benim için teselli olsun artık..İnşallah bi dahaki sınava..

Kolay gelsin :)

EYLÜLDURU notlarınızdan o kadar çok bahsediliyor ki merak ettim :) Bir daha sınav olursa standartlardan girmeyi düşünüyorum. Notlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim.

Bitti bu iş artık, finansal sistemden de geçmişim en sonunda , sorulara itiraz edip iptal yolunu açan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum, bu dönem geçemeyenler de inşallah bidaha ki sefere hallederler.

aokten ' Alıntı:
Bitti bu iş artık, finansal sistemden de geçmişim en sonunda , sorulara itiraz edip iptal yolunu açan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum, bu dönem geçemeyenler de inşallah bidaha ki sefere hallederler.

Tebrik ederim :)
Bu dönem herkes sınavı verdi de bir ben veremedim sanırım ;)

EYLÜLDURU ' Alıntı:
aokten ' Alıntı:

Tebrik ederim :)
Bu dönem herkes sınavı verdi de bir ben veremedim sanırım ;)

Bir de ben :)

FİNANSAL SİSTEM?, ?SERMAYE PİYASALARI VE ?
SERMAYE PİYASASI MEVZUATI?ARALIK 2011 Başarılı 84 ARALIK 2011

SERMAYE PİYASASINDA MUHASEBE STANDARTLARI Başarılı 72 ARALIK 2011

SERMAYE PİYASASINDA BAĞIMSIZ DENETİM Başarılı 72 AĞUSTOS 2011

Spk nın bu son sınavında,kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.Bende SMMM stajyeriyim.
TMSK nın açıklamasını bekliyoruz.Umarım muaf tutuluruz.Hani bir de staj süresi kısalsa süper olurdu ;)

Özgül Dilaver
İzmir

Fatma Hn. ve sn. Aturkan notları mail adresinize gönderdim..Kolay gelsin..

ozgul35 ' Alıntı:
FİNANSAL SİSTEM?, ?SERMAYE PİYASALARI VE ?
SERMAYE PİYASASI MEVZUATI?ARALIK 2011 Başarılı 84 ARALIK 2011

SERMAYE PİYASASINDA MUHASEBE STANDARTLARI Başarılı 72 ARALIK 2011

SERMAYE PİYASASINDA BAĞIMSIZ DENETİM Başarılı 72 AĞUSTOS 2011

Spk nın bu son sınavında,kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.Bende SMMM stajyeriyim.
TMSK nın açıklamasını bekliyoruz.Umarım muaf tutuluruz.Hani bir de staj süresi kısalsa süper olurdu ;)

Özgül Dilaver
İzmir

Özgül Hn Tebrikler

Mevzuata hangi kaynaktan çalıştınız acaba

EYLÜLDURU ' Alıntı:
Mail adresinizi yazarsanız, size de gönderebilirim tabiki :)

iyi günler...Hayırlı Cumalar....

Bende SPK bağımsız denetim sınavını almış bulunmaktayım. Şu an YMM sınavlarına hazırlanıyorum. Sayın EYLÜLDURU, bahse konu notları [email protected] mail adresime gönderebilir misiniz?

Saygılarımla...