fonradar

SPK Bağımsız Denetim Dersi İptal Soruları Dava Ettim

Banazlı bey şubat ayında başvuru yaptım.ancak görev yeri ankara olduğundan 1 ay sonra dosya ankaraya gönderildi.Ankara 12.idare mahkemesi 5 temmuz da spk ya 1 ay içinde konuya ilişkin savunma talep etti.adli tatil olduğundan savunma 7 eylüle kadar gelecek.sonrada karar veya bilirkişi incelemesi.bu davadan çok büyük ihtimal iptal soru çıkar.ancak kgk nın yaptığı sınav spk dan çok farklı değil bence kgk sınavına girseniz iyi olur diye düşünüyorum

zmm24 bey, davayı kayıp mı ettik Allah korusun. bannaz bey de yazmış ama bana 2 soru lazımdı. selamlar.

zmm24 bey, davayı kayıp mı ettik Allah korusun. bannaz bey de yazmış ama bana 2 soru lazımdı. selamlar.
davayı kaybetmedik ancak idare mahkemesi süre sinden sonra başvuru yapıldığından reddetti.ancak süre geçmemişti.süre 31.01.2013 ten itibaren 60 gündü sonradan bu durumu anlattım ancak mahkeme başkanımız sağolsun kararı yazdık itiraz edin dedi danıştaya temyiz başvurusu yaptık.bekliyoruz.ankara 12.idare başkanı böyle buyurdu .

sayın zmm24, ben şahsen sizin peşini bırakmadığınız dava sonucunu İNATLA =) beklemekteyim. siz kamu gözetimine sınav için müracaat yaptınız mı?
selamlar.

abiler ben ömrümde böyle saçma bir sınav görmedim adamalr resmen dalga geçiyorlar kurumsal yönetim de kurumlar yönetim ilişkileri bağlamında zikredilemez diye bir soru var ( b kitapcığı 10 soru) sakarya üniversitesi uzaktan eğitim sitesindfe bu sorunun aynısı var cevapların hepsi doğru
yanılıyorsam beni düzeltin lütfen