SPK denetim notları

Herkese selam.

SPK Bağımsız Denetim Sınavı için elinde notları olan varsa paylaşabilir mi. Özellikle Finans ve Standartlar gerekiyor.

İyi çalışmalar.

Ynt: spk denetim notları

Sınavda finans da mı vardı? Gözümden kaçmış.

Not bulamazsanız standartlardan geçmiş yıl sorularına bakın, soru tarzını anlayın ona göre standartları çalışın.

Ynt: spk denetim notları

736 sayfalık Powerpoint sunumu olarak hazırlanıp bağımsız denetim grubunda zip dosyası olarak bulunmakta. tüm standartların anlatımı örnek sorular ve daha önce sınavda çıkmış soruların yorumlu çözümü bulunmaktadır.

Ynt: SPK denetim notları

sanzatu ' Alıntı:
Herkese selam.

SPK Bağımsız Denetim Sınavı için elinde notları olan varsa paylaşabilir mi. Özellikle Finans ve Standartlar gerekiyor.

İyi çalışmalar.
sanzatu;

notları alabildin mi?

SPK Denetim mevzuat notları grup üyemiz Figen hanım tarafından eklenmiştir. Kendisine teşekkür ederim.

Yararlı olması dileğiyle,

sanzatu,

yüklü dosya olduğundan mail olarak iletmek zor. grup içinde mevcut, bulamadınız mı?

deep_blue sanırım üye olurken kullandığımız adresle gruba giriş yapabiliyoruz. sürekli hata veriyor da. üye olurken hotmail adresimi mi kullanmalıydım. ben şirket adresiyle üye olmuştum.

deeper_blue ' Alıntı:
SPK Denetim mevzuat notları grup üyemiz Figen hanım tarafından eklenmiştir. Kendisine teşekkür ederim.

Yararlı olması dileğiyle,

rica ederim Sn.deeper blue, umarım arkadaşlara faydalı olur..