SSK Çift Numara ve Yapılması Gerekenler

Üyelik
11 Tem 2005
Mesajlar
28
Konum
İSTANBUL
ACİL
BİR PERSONELİN 2 SSK NUMARASI VARKEN,NUMARALARINI BİRLEŞTİRİYOR.İŞYERİNE VERMİŞ OLDUĞU SSK NUMARASINI İLK NUMARASINA BİRLEŞTİRİYOR.EMEKLİ OLMAYA HAK KAZANIYOR.EMEKLİLİK İŞLEMLERİNİ BAŞLATIYOR.AMA İŞYERİNE BİRLEŞTİRMİŞ OLDUĞU (İLK) SSK NUMARASINI BİLDİRMİYOR.İŞYERİDE PERSONELİN İŞE GİRERKEN VERMİŞ OLDUĞU SSK NUMARASI KAPANDIĞI İÇİN E-BİLDİRGE DE PERSONELİN ÇIKIŞ İŞLEMİ VE EKİM AYI ÇALIŞMALARINI YAZMAMA RAĞMEN HATALI VERİYOR VE ONAYLANMIYOR.SİZDEN RİCAM BU PERSONELLE İLGİLİ OLARAK YAPMAM GEREKEN İŞLEMLERİ SIRALAYIP BİLGİ VE YOL GÖSTERMENİZ.

BU PERSONEL İÇİN ;

1) TEKRARDAN YENİ SSK NUMARASI İLE İŞE GİRİŞ DÜZENLENECEK Mİ ?
----EVET İSE HEM SSK MÜDÜRLÜĞÜ HEMDE BAKANLIĞA ( ANKARA' YA EK 1 )YENİ NUMARASINDAN DÜZENLENECEK Mİ ?
----HAYIR İSE NE YAPMAM GEREKİR ( YENİ NUMARASINI .E-BİLDİRGEDE ESKİ NUMARASININ YERİNE YAZIP O ŞEKİLDE ONAYLABİLİRMİYİM?ONAYLAMAM SONUCUNDA İDARİ PARA CEZA KESİLİR Mİ ? ŞİRKETE )
----- YENİ SSK NUMARASINDAN E-BİLDİRGEDE İŞLEM YAPABİLİRMİYİM?EKİM AYI ÇALIŞMIŞLIĞINI VE ÇIKIŞ İŞLEMLERİNİ GÖSTEREBİLİRMİYİM ?
-----PERSONELİN EK 2 'Sİ BAKANLIĞA (ANKARA) ESKİ (KAPANMIŞ) NUMARASINDAN GÖNDERİLDİ.( PERSONELİN EK 1 ' DE BAKANLIĞA ESKİ (KAPANMIŞ) NUMARASINDAN GÖNDERİLMİŞTİ. BUNLAR İÇİN HERHANGİ BİR DÜZELTME YAZISI ,BİR DİLEKÇE YAZILMASI GEREKİRMİ ?)
2) BU PERSONELİN BÖLGE İHTİYARLIKTAN TAHSİS NUMARASI YENİ GELMİŞ VE 1 AY SONRA MAAŞ BAĞLANACAK.
--------ACABA BÖLGE IHTIYARLIKTAN TAHSİS NUMARASINI İPTAL ETTİRMEM GEREKİRMİ?BUNLA İLGİLİ HERHANGİ BİR DİLEKÇE MATBUU VAR MI?
-------
.
HEM EKİM AYI E-BİLDİRGESİNİ ZAMANINDA (30 KASIM 2005 ÇARŞAMBA) DOĞRU VE İCEDİ BİR ŞEKİLDE VERMEM İÇİN , HEM DE PERSONELİN MAĞDUR OLMAMASI , HAKKINI DOĞRU VE ZAMANINDA ALMASI VEYA ALMAMASI İÇİN EN KISA SÜREDE BİLGİNİZİ ARZ VE RİCA EDERİM.İYİ ÇALIŞMALAR


SAYILARIMLA ;

BAYRAM BİLİCEN

TEL:0212 638 22 00
TEL:0536 896 42 21
FAX:0212 518 50 65
bayrambilicen@hotmail.com BAYRAMBILICEN@ttnet.net.tr
*****NOT : BU PERSONELİN BÖLGE İHTİYARLIKTAN TAHSİS NUMARASI YENİ GELMİŞ VE 1 AY SONRA MAAŞ BAĞLANACAK.
 
Üyelik
7 Haz 2005
Mesajlar
2,171
Konum
İstanbul
Forum Kuralları
Kod:
-
-
-
- Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade edecek şekilde seçmeniz gerekiyor. Konu başlığı açarken ve mesaj içeriğinde büyük harf kullanılmamalıdır. Ayrıca yardım, acil, lütfen, kişiye özel gibi başlıklar açmak yasaktır. Bu başlıkları açan kullanıcılar uyarılacaktır ve açtığı konu silinecektir. Bu kuralın 2. bir ihlali söz konusu olursa moderatörler tarafından üyelik iptali yapılabilir. 
-
-
 
Üst