SSK dosyası

• Konbuyu başlatan NİSAN
  • Başlangıç tarihi
N

NİSAN

Ziyaretçi
merhaba, şöyle bir soru soracağım.
şehirdışına ssk işyeri bildirgesini ve işe girişleri 5 kişi iadeli taahhütlü posta yolu ile yollayacağım.ocak ayında, aralıkla ilgili ssk aylık prim ve hizmet belgesini internetten yollayacağım zamana kadar ssk'da dosya açılışı ve girişlerin işlemleri yapılır mı sizce? Gecikme gibi bir sorun olabilir mi?

mrb.
işyeri bildirgesini posta yoluyla verdikten sonra işyeri sicil no belli olsun daha sonra işçi girişlerini gönderin derim. zaten yeni açılış olduğu için 1 aylık süreniz var işçi girişleri için.

sn nisan

taahhütlü olarak göndereceğinizden ve aralık bildirminin ocak ayı içerisinde yapılacağından herhangi bir sıkıntı olmaz kaldıkı önümüzde daha 17 günlük bir süre var

işyeri tescil evraklarını postayla gönderdikten sonra numaraınız eb geç 10 gün içinde belirlenir hemen akabinde şifre ye müracaat ediyorsunuz (yalnız şifreyi elden aldırmanız lazım biliyorsunuz). İşe girişler tekrar ise internet ortamından yapın ilk ise postaya verdiğinizde tescili yapıldıktan sonra posta yoluyla tebligat adresime işe giriş nüshalarının gönderilmesi için dilekçe yazın. Ben böyle yapıyorum

hepinize teşekkür ediyorum.deneyimlerinizi paylaştığınız için.