fonradar

Staj Başlatma Sınavına Girmeme Hk.

gcatar

Katkı Sunan Üye
Öncelikle bugün sınava girecek tüm meslektaşlarıma başarılar dilerim. 2011/Ağustos döneminde staj dosyamı açtırdım ve 2011/Kasım da ilk sınavıma girdim maalesef başarılı olamadım. Bugün 10.03.2012 ikinci sınavıma gireceğim eğer bunda da başarılı olamazsam 2012/2. dönem sınavını es geçip 2012/3. dönem sınavına girmek istiyorum. Sorum şu 2012/2. dönem sınavının harcını yatırmasam ve sınava girmezsem dosyam yanarmı daha sonra yapılacak sınavlara girebilirmiyim mesela 2012/3. dönem sınavına. Umarım durumu anlatabilmişimdir.

Ynt: Staj Başlatma Sınavına Girmeme Hk.

gcatar ' Alıntı:
Öncelikle bugün sınava girecek tüm meslektaşlarıma başarılar dilerim. 2011/Ağustos döneminde staj dosyamı açtırdım ve 2011/Kasım da ilk sınavıma girdim maalesef başarılı olamadım. Bugün 10.03.2012 ikinci sınavıma gireceğim eğer bunda da başarılı olamazsam 2012/2. dönem sınavını es geçip 2012/3. dönem sınavına girmek istiyorum. Sorum şu 2012/2. dönem sınavının harcını yatırmasam ve sınava girmezsem dosyam yanarmı daha sonra yapılacak sınavlara girebilirmiyim mesela 2012/3. dönem sınavına. Umarım durumu anlatabilmişimdir.

Girebilirsiniz ancak girmediğiniz sınav, sınav haklarınızdan birini yitirdiğiniz anlamı taşıyacaktır.

Ynt: Staj Başlatma Sınavına Girmeme Hk.

"Sen yanmasan ben yanmasan nasıl karanlıklar aydınlığa çıkar"

Sınav dosyası yanmaz... Hakkın boş yere yanmış olur...

Konuyla ilgili bir sorunum var. Ben dosyamı açtırdım 2013 hazirandaki sınava girmemek istiyorum. acaba bu hakkımı diğer sınava aktarabilirmiyim. Tşk ederim.