Staj devamlılığı hakkında

selam arkadaşlar
Malum smmm stajerlerine olan muamele çoğunuzun başına gelmiştir az para çok emek ve bilgi paylaşımında sanki rakibi olacakmışız gibi kısır davranmaları....bu sebeplerden dolayı başka iş yeri bakayım diyorum fakat mesai saatleri yüzünden vaktim olmuyor istifa edip başka yer baksam bu arada ssk mi yüzde bir milyon 10 gün öncesinden çıkartırlar 10 gün kaybediyorum zaten ben şimdi ne zaman iş bulmalıyım yani stajımızın yanmaması için belli bir bekleme süresi varmı yoksa kaldığımız yerden sonra devam edebiliyormuyuz? mayıs 2010 stajeriyim bu arada daha 2 sene stajım var.....ilginize teşekkür ederim.... Bu arada şimdi bir sorun daha var euse cd leri güncelleme yapmıyor netim superonline oldu sanırım ondan sadece ttnete algılıyor galiba bu saçma fiyasko yüzünden cd leride bitiremiyorum:(:)

Ynt: Staj devamlılığı hakkında

bildiğim kadarıyla staj süresi boyunca (3 yıl) staja 2 ay ara verebiliyorsunuz.

Ynt: Staj devamlılığı hakkında

Başka bir yerle anlaşırsanız iki hafta önceden bildirirsiniz ve siz bildirdiğinizde değil, işten ayrııldığınızda çıkışınızı yaparlar. Böyle bir sorun olursa da SGK ile ve odanızla paylaşırsınız, iki hafta için sorun yaşamak istemez herhalde işveren.

CD için TESMER'le görüşün, halledersiniz.