Staj Dosyası Eksik Evrak

issademirel

Katkı Sunan Üye
arkadaşlar staj dosyasında eksik evrağı olan varmı
mesela serbest meslek makbuzu eksik olursa staj uzarmı

başından geçen arkadaş varmı

malasef uzar. sözleşme olması lazım ve sözleşmedeki rakamı tamamlayacak kadar serbest meslek makbuzu olması lazım.

Böyle birşeyden dolayı sizin mağdur olabiliceğinizi düşünmüyorum, siz odayla veya tesmerle görüştünüzmü? Kaldı ki bu sizin sorumluluğunuzda değil, siz kalkıp makbuz kesemezsinizki?

Böyle birşeyden dolayı sizin mağdur olabiliceğinizi düşünmüyorum, siz odayla veya tesmerle görüştünüzmü? Kaldı ki bu sizin sorumluluğunuzda değil, siz kalkıp makbuz kesemezsinizki?

odayla görüştüm net bişey söylemediler bundan sonrakileri eksiksiz getir dediler ankarayı aradım uzar dedi telefona çıkan bi bayan kurula girer orda değerlendireceklermiş

birde benim çalıştığım firma battı ymmm de parasını alamadı yeminlimiz odaya dilekçe yazdı firma iflas ettiği için paramızı alamadığımızdan makbuz kesmedik ama hizmet vermeye devam ettik stajerde gözetimim altında staj görmüştür diye dilekçe yazdı

bakalım bekliyoruz başından geçin varsa bilgi verse çok güzel olacak

odayla görüştüm net bişey söylemediler bundan sonrakileri eksiksiz getir dediler ankarayı aradım uzar dedi telefona çıkan bi bayan kurula girer orda değerlendireceklermiş

birde benim çalıştığım firma battı ymmm de parasını alamadı yeminlimiz odaya dilekçe yazdı firma iflas ettiği için paramızı alamadığımızdan makbuz kesmedik ama hizmet vermeye devam ettik stajerde gözetimim altında staj görmüştür diye dilekçe yazdı

bakalım bekliyoruz başından geçin varsa bilgi verse çok güzel olacak

Bugün tekrar konuştum odayla.Meslek mensubundan yazı alacaklarmış..Kurula girecek ve değerelnedireceklermiş..Mart 2013 sınava gireceğim:confused: Nasıl psikoloji durumu:confused:

Sayın issademirel bana kalırsa burda tek suçsuz olan sizsiniz. SSK günleriniz tam ise ben herhangi bir sorun çıkacağını düşünmüyorum açıkçası. Bence kaygılanmanıza gerek yok, çünkü sorumluluk burda sizin değil diye düşünüyorum...

Sayın issademirel bana kalırsa burda tek suçsuz olan sizsiniz. SSK günleriniz tam ise ben herhangi bir sorun çıkacağını düşünmüyorum açıkçası. Bence kaygılanmanıza gerek yok, çünkü sorumluluk burda sizin değil diye düşünüyorum...

AMA ANKARAYI ARADIM
orda bi bayan çıktı uzar dedi görüşebileceğim yetkili varmı dedim dosyanız kurula girer orda karar verirler dedi
yani net bişey yok inşallah uzamaz

AMA ANKARAYI ARADIM
orda bi bayan çıktı uzar dedi görüşebileceğim yetkili varmı dedim dosyanız kurula girer orda karar verirler dedi
yani net bişey yok inşallah uzamaz

Slm dosyanızla ilgili son durum nedir acaba? Benim de benzer bir sorunum var haziran sınavına gireceğim ama stajım uzar mı diye endişeleniyorum.Ankara'dan bende net yanıt alamadım.