fonradar

Staj Yaparken Odadan Gelenler Oluyor mu Denetlemek İçin

kubil

Katkı Sunan Üye
4 ay oldu staja başlayanı geldiler stajını yapmaktadır diye imza attık valla kendimi önemli hissettim ;D

Ynt: staj yaparken odadan gelenler oluyormu denetlemek için

İstanbuldayım 2 yıldır ne gelen var ne giden.
Odaya evrak götürürken bile görevliler ilkin 4 ay sınırı diyorlardı şimdi eksik evrağınmı var boşverrr sonra getirirsin diyorlar. İlkin heyecan yapıp her 2 ayda bir odaya evrak götürüyordum son 1 yıldır 4-5 ayda anca gidiyorum
İsmmmo yu birtek şu evrak getirip götürmede zaman kısıtlamasında zorluk yaşatmadığı için seviyorum

Ynt: Staj Yaparken Odadan Gelenler Oluyor mu Denetlemek İçin

Bende atılmak üzereyim,çok mutluyum:))))

stajı denetlemek için geldiler bir bir kağıda imza atık sonra fark ettim tarih bölümü boş formalite bişeydi ::)

İzmirde staj yapan arkadaşlar bilir; Rehber Meslek Mensubu uygulaması var. Odadan bir smmm denetmen olarak işyerindeki bifiil işlemler hakkında sorular soruyor, meslek mensubunun görüşlerini içeren formlar falan var onlar dolduruluyor. Bir nevi denetime tabi tutluluyoruz. Tabi bu İzmir odasının uygulaması

eskişehirde kimse gelmiyor.. hiçde duymadım geldiklerini

bende konyadayım mayıs 2009 stajyeriyim ne gelen oldu ne giden kimsenin geldiği yok. odayada 6 aydır evrak falan götürdüğüm yok ilk sefer aman her ay getirin dediler, 2 ay düzenli götürdüm sonra ne zaman getirirsen dosyaya takarız dediler... zaten odalar vaat ettikleri seminerdir eğitimdir hiç biriyle uğraşmıyorlar.. kendi kendimize olup gidiyoruz bakalım... stajyeri çok sallamıyorlar yani :/

Evet oluyor.

tekirdağ odası kontrol yapıyor ama bir kere kontrolde stajyeri bulursa bir daha gelmiyor ama bulamadaklarına ara sıra yine yokluyor.

cagsis ' Alıntı:
tekirdağ odası kontrol yapıyor ama bir kere kontrolde stajyeri bulursa bir daha gelmiyor ama bulamadaklarına ara sıra yine yokluyor.
bende öyle tahmin ediyordum 1 kere geldiler bir daha gelmezler en azından 2010 yılı için ..