Staja Başlama Konu Anlatımı Kitap Tercihi

Staja Başlama Sınavı Konu Anlatımı Kitabı Tercihiniz.

• Deha

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kamil Özyanız

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

gcatar

Katkı Sunan Üye
Arkdaşlar staja başlama sınavı konu anlatımlı kitap ve soru bankası almayı düşünüyorum sizlerinde fikrini almak istedim. Seçenek olarak Deha - Murat ve alomaliyenin (Kamil ÖZYANIZ) kitabı var bunlar (daha çok alternatif olabilir, ama ön plana çıkanları yazdım) içinden zamanında görmüş geçirmiş staja başlama sınavını kazanmış bu kaynakların herhangi biri yada birkaçı ile sınava hazırlanmış arkadaşlardan görüşlerini almak istiyorum. Bu üç seçenek ten öne çıkan ve önerebileceğiniz hangisidir.Birde eğlenceli olsun diye anket şeklinde yaptım :D tabi ankete bağlı kalmayıp yorumlarınızı da yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Ynt: Staja Başlama Konu Anlatımı Kitap Tercihi

deha yı tek geçerim kesinlikle konu anlatımı + soru bankası + denemeler + çıkmış yıllar ben öle hazırlandım şimdiden başarılar...

eda topcu ' Alıntı:
deha yı tek geçerim kesinlikle konu anlatımı + soru bankası + denemeler + çıkmış yıllar ben öle hazırlandım şimdiden başarılar...

Bu arada sınavı da kazanmışsınız gözünüz aydın darısı başıma artık :)

Duyarsız olmayalım arkadaşlar lütfen herkesin çalıştığı bir kaynak mutlaka vardır paylaşın benimle banada yazık yorumlarınız ve tecrübeleriniz ışığında kazanacağım bu sınavı bekliyorum hepinize iyi hafta sonları pazartesi en az 100 yorun görmek istiyorum :)

Kamil ÖZYANIZ ın kitabını da da çok övüyorlar fikri olan arkadaşlardan yorumlarını yardımlarını bekliyorum.

gcatar ' Alıntı:
Arkdaşlar staja başlama sınavı konu anlatımlı kitap ve soru bankası almayı düşünüyorum sizlerinde fikrini almak istedim. Seçenek olarak Deha - Murat ve alomaliyenin (Kamil ÖZYANIZ) kitabı var bunlar (daha çok alternatif olabilir, ama ön plana çıkanları yazdım) içinden zamanında görmüş geçirmiş staja başlama sınavını kazanmış bu kaynakların herhangi biri yada birkaçı ile sınava hazırlanmış arkadaşlardan görüşlerini almak istiyorum. Bu üç seçenek ten öne çıkan ve önerebileceğiniz hangisidir.Birde eğlenceli olsun diye anket şeklinde yaptım :D tabi ankete bağlı kalmayıp yorumlarınızı da yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Saymış olduğunuz tüm kitapları vakti zamanında almış ve burda saymadığınız daha bir çok kaynağada vakti zamanında tonla para dökmüş birisi olarak şunu söyleyeyim.

2008 yılında staj başlatma sınavını ilk girişte kazandım.

Bir çok kaynak satın aldım, zamnında bu kitaplar için 500 TL üzerinde masraf ettim

fakat

içlerinde sadece 20 TL ye aldığım murat smmm staj başlatma kitabına çalıştım diğer kitaplara hiç bakmadım bile.

Yorumlarınızı halen bekliyorum.

100 kişi bakmış konuya 8 cevap var beşini ben yazmışım herkez mi kursa gitti herkes mi çalışmadan kazandı anlayamadım.